Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ezt nem tudom szó, illetve röhögés nélkül kihagyni! ez jó volt... Igen, megváltam a Yoshi-tól mert olyan szép mély hangja volt de most komolyan... de úgynézki én is rájöttem amire Te is MIVV the next exhaust...
Aladin fiam! Nem beszólni hanem simogatni a Csodalámpát!
sajnáljad csak!
áruló eriggy a topikodba
Hello.

Elfelejtettem valamit. Ha esetleg valakinek kell hársó sárvédő vagy gyári hátsó rugóstag vagy láncédő akkor hívjon. (z750 2004-2006)Megegyezünk.
Hello Midas!

Most fülig ér a szám, alig várom, hogy mehessek egy kanyart a mocival. Sose lesz tavasz...
Ha összejön egy kis pénzem akkor majd megkereslek még kipuff ügyben. Nem maradt esetleg ott a kesztyűm? Nem találom sehol . Na most megyek gyorsan. Hehe.
sajnos megesik az ilyen, ezt már régóta hirdetik
Mikeket tuccc Te!
Rajta vok a témán , már vágom h mi teccene! Bár eccer azt mondták, hogy az ország azér csizma alaku, mert egy cipőbe annyi szar nem férne bele !
Hali Zrider!
Én is kicsi ovál MIV-et néztem, avval a kis "tömzsi" véggel . Ugyanolyat gyárt a HP SPS (azt hiszem így írják) szintén digo gyártmány. A youtuben néztem 1-2 vidit szinte mind Olasz volt .
Rengeteg van Z-750-en, egy ilyen lenne a cél összekötővel együtt, de minden megoldás érdekel. Nem is spilázzák túl alu a legtöbb.
Ha alakul valami, kolompolj icon.z@freemail.hu. Bár azthiszem tavaszig bőven ráér + idő is van .
Csá FIGU
Szia Andy!
Kár, hogy nem tudtam elöbb, de gratula . Én is gondolkodtam a HJC carbon sisakon de nem volt kényelmes! Illetve az ICON jakót és a sisakot komplett, jó áron kaptam .
Az overálokat nem szeretem, nincs emberi méretbe (195cm, 95kg) pedig próbáltam párat .
De örülök, hogy gyári bukógombát vettél, akartam képet küldeni akkor, de nem volt gépem,
szerintem a legjobb .
Hali FIGU
kedves Zrider

anno magánnyomozo kft segitségével deritettem ki hova tünt a hjc hq1em, és most visszaszereztem ami jogosan az enyém de ha gondolod, kaphatsz helyette LEM-et, esetleg egy GREX-et, vagy még 4 másik közül választhatsz ami itthon van. de énjártam jobban
Szasssz Kiscsávó! Benéztem ezt is mint sok mást, de igy tudod, h van egy motorhasonmásod itt a fórumon ! Remélem az idén is összefutunk vhol vmikor és csapást mérünk a helyi lakosokra Andyka! Titkosszolgálati módszerekkel felderitettem, hogy a magadévá tetted a HJC-karbon sisakomat Holnap postázdddddd vissza!
ok hílak jaja behúztam
Háj Mindenki!(magyarosan) Janika ! holnap délelőtt csörgess! a számom 20 3345444, viszem magammal a kib@szott lámpát! Te meg behúztad magadnak a Propuls Yosiját ? FIGU! Voltam a macskazabálóknál de csak 3 mopedautóra futotta a pénzecskéből , amiból kettőt már elsóztam, ha vkire rá birom akasztani a 3.at, megyek ujra . A V2 szárnyasbombára 2 picike MIVV trombita van kinézve, de valszeg kerülnek még jó dobok akciósan, ui nálluk az ottani KPM faszán bekeményitett, ha megfogják a digót hogy nem EU-normás dobbal parádézik, elkobozhatják az egész bringát tőlle! Persze hogy tartom itt is, csipem a burátokat, jó emberek (csajok )vagytok ! Még Z-talira is elmegyek (ha lesz), persze addig leragasztom az Apriliát egy nagy Zbetüvel !
Hali!
Buék mindenkinek
Zrider! Szerintem én voltam az akivel találkoztál a zelenka-völgyben, de siettünk vissza, igy csak egy pár szót váltottunk.Net-re meg alig van időm, ha meg mégis akkor elég végigolvasni a lemaradásomat.
Gratula az uj géphez.
Szasztok
szent ég FIGU, te aztán felvagy ám ICONozva tudtad hogy én csináltam a www.hjc.hu -t? imádtam csinálni mert közben bámulhattam a skull kabátot , dehát lányként csak nem ilyenre kéne vágynom

ja és BUÉK mindenkinek, és minél hosszabb szezont
háj
Zrider holnap meg péntek délelőtt itt vagyok debiben, valahogy bizniszeljük már meg a lampiont
Helló mindenki!
BUÉK nektek is . A szelepeléshez és a telokhoz annyit, a Yamaha Fehér Pilisborosjenőn nagyon tuti
minden ilyen témában. Én a "zetorral" (TTR) voltam ott pl. ha gépmunka kellett , valaminek,
(teló egyenesítés, stb)

Andy üdv én megértelek hasonló cipőben járok, csak más irányban.
De üdv Zridernek is , hogy egyszerre két forumon is tartja magát , apropó mikor mész a taljánokhoz, mész egyáltalán ? Gondolom tavasszal? Kipuff miatt! Magadnak újat veszel?
Csá FIGU
na mivan mindenki józanodik
Bujjék
Hölgyeim és Uraim, előre is BUÉK, és remélem, hogy hamarosan együtt is gurulunk. És talán lesz egy nagy Sportmotor gurulás is.
sZasZtok!

sZeretnék mindenkinek nagyon boldog sikeres felhőtlen kilóméterekben gazdag új esZtendőt kívánni!

remélem jövőre minnél több emberkével találkoZunk innen sZemélyesen is!

üdv
knapet