Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Legalább, hagy nézzek meg én is egy pár képet, ha már helyiként nem jutottam el...
Hallottam a felvonulást, volt robaj, meg dudálás. Már fenn voltam, de még "vezetésképtelen"
Szasz!
A mikulásosról? Még én sem kaptam meg, de amint igen máris teszek fel!
Szia Knapet, egy-két képet feltolsz a gurulásról?
Reggelt!
Nézegetem az időjárásjelentést. Asszem nekem a múlt hétvégi mikulás motoros felvonulás volt az utolsó gurulásom.
Üdv mindenkinek.
Széles utat!
knapet
Lehet, hogy érdemesebb lemenni egy nappal korábban, ott a környéken valahol megszállni, aklimatizálódni és másnap, vagy harmadnap "versenyezni"... Mindegy, az érdeklődés részemről adott, van még egy kevés idő.
Hát én sem vállalnék be 400km-es utat motoron ,de valszeg csak a környékböl mennek lábon. Viszont 0celsius környékén jó technikás pályán kibirok 2órát, igaz közben ledobnék pár kilót . Biztos is, hogy főként a kitartás dominál. Én sem vagyok egy pálya ördöge!
Hy! Kedvet személy szerint érzek. Az igazság az, hogy ha lenne kezdő kategória akkor ott lenne a helyem. Ahogy nézem a köridőket, a kitartásommal nem lenne baj, a gyorsasággal annál inkább ( majd 6 év kihagyás után egy hónapja nyomom újra ). De ha ez inkább buli mint vérkomoly verseny, akkor szerintem ott leszek.
Azért az érdekes lesz februárban. Aki indul rajta vagy megfagy, vagy ha nagyon felöltözik, meg sem tud mozdulni a motoron. Ráadásul el is kell jutni oda. Ehhez nagyon Hardcore motorosnak kell lenni. Mi a túróért nem márciusban vagy áprilisban tartják?
Hi! A jogsi tuti nem feltétel ,mivel nem közut . Már ezévben is nagy volt a kisértés hogy ellátogassak de egy kézmütét miatt halasztani kellett, a következö kézmütétem viszont csak a jövö nyáron lesz, igy most ez belefér. Legutóbb a Z-vel akartam menni, meg is vettem rá egy esőgumi garniturát, mert hideg idöben az biztatott a legtöbb tapadassal. A guma megvan , a vason tuladtam, de valami kisebb géppen jövöre csak nekivágok. Igazábol keresek olyan embert ,aki már korábban részt vett rajta vagy most kedvet érez !
Yeti race? Na ezt megnézem... indulni nem tudok mert nem lesz meg addigra a jogsim, gondolom legalább a rajtnál elkérik...
Szewasztok! Ma egy kicsit korán értem haza , látom közben lelépett mindenki! A Yeti-race érdekelne, vki tud vmit a témában? Majd ha kialudtátok magatokat firkáljatok a fórumra! Báj Z
Megmondtam, h kölcsönadom, de akkor az milyen már, hogy arra megy ki a játék, hogy én meg nem tudom eladni?! Mert így végképp nem fog menni, ha reklámozzátok mellette a másik sárvédőt... Nekem már nincs meg a motor, úgyhogy jólenne túladni rajta, mert most kellene a pénz nagyon. Namindegy...
Hát az biztos, hogy ez a legszebb... Viszont az enyém jelenleg 1200 km-re van Budapesttől...
A Te csudaszép kicsiZ-d remek lesz erre a célra. . Pont olyan mint az enyém.
De akkor is kell egy motor...
Erre javasoltam, hogy kérjétek el, és adjatok neki jutalékot.
Látom örihari...
Egyébként ez a folyamat olyan gyors, hogyha betartja a technológiai időket, akkor az első sárvédő kb 3-5 nap múlva már kézbe vehető.
Az igen, de nincs minta, csak drbig-é, az meg 38e Ft... Gyári még nincsen. Ha lenne minta, akkor csak a másolatot kéne hozzápróbálni, arra tényleg nem kell két hétre a motor.
Pf.
Ahhoz, hogy lemásolj egy műanyag alkatrészt, pl sárvédő, nem kell a motor is. Csak az eredeti darab, amiből megcsinlja a negatív mintát. Majd a negatívból, már annyi sárvédőt gyárt, amennyit akar. Ha a motort viszed oda, akkor arról valójában csak szemmérték alapján tud dolgozni. Gipszstukkókkal foglalkoztam, nagyon sokszor kellett egy darab eredeti elemet másolnunk. Ehhez ugyanezt a módszert alkalmaztuk. Nem a házat vittük a a mintázóba, hanem az elkészítendő elemet. .
A motor felesleges erre.
Ne is, mert amíg "sorozatgyártásba" kerül az úgyis pár hónap, addig el tudod adni... Majd reklámozom... Az utángyártottat meg addig nem... Jóóóóó?
Írtam üzenetet.2007-es.
Hm... Inkább most nem írok csúnyát...