Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zrider
január eleje táján megkereslek a lámpa ügyben, ha még megvan
... és pont hozzám
Nade tőllem?
szóval a jézuska lop
de, de... ez lehetetlen hogy került az oda?
ime az új kipuffom
Balage nyugi az enyémen is van
Boldog Új esztendőt, sok benyát és hátsógumit 2008-ban is minden Kawásnak!

2004-es immobi nélküli z750 műszerfal érdekelne (a kakasdi bontóban 80. e) ha tud valaki olcsóbban és értesít azt megköszönöm.
poczjanos@freemail.hu vagy tel.: 30/466-3941

BUÉK! tasman
Húú, kösz!megnyugtattál, bevallom kicsit beparáztam h sumákoltak velem a kereskedésben ahol vettem....Elvégre utolsó darab volt az országban narancs színből (2006-os) amit már idén vettem februárban, hallottam már horror történeteket bizonyos kereskedőknél hogyan zajlik az új motor biznisz ....
kösz mégegyszer
üdv
enyémen is van, tuti gyári ne izgulj
ha jól megnézed nem csak nyomás, hanem kifelé is áll a felső rész tehát belőlről préselték, így nem lehet külső sérülés v. horpadás
Tasman
Sziasztok!

Ma kicsit ráértem, és gondoltam bemérem a kis Z hűtővizének hány fokig fagyálló a vize, de amikor levettem az első ülést, rohadtul meglepődtem, olyan mintha egy horpadás lenne a tankon (amit az ülés eltakar), légyszi nézzetek már rá a tiétekre ha lesz egy kis időtök, vagy ha vki már találkozott ilyennel nyugtasson meg, hogy ez "gyári".....
Elvileg tök újan vettem a vasat 0 km-rel, de most kicsit elbizonytalanodtam, teszek ide egy képet, csak hogy illusztráljam a dolgot....
Előre is köszi a segítséget
üdv
Balage
Nem . nemhiszem, mert az idei Zéknek mintha szélesebb volna a feje és a 3 csavar helye lehet valaminek bezavar. Oda kellene próbálni!
És nem tudod, ez a 2007-es kicsiZ-re is jó?
ott hátul látszik egy kicsit ,h hogy néz ki!
Hi! Nekem egy f fabri volt füstszinüben, a motorline árulja, 19 papirért, könnyü a fejidomra szerelni és ugy kilóhatvanig oké vele a haladás de azután már sportmotor kell! üdv z
Szevasztok ! Azon dilemázok milyen plexit vegyek a z750-re és nem találok jó képet a givi plexiröl ha esetleg valaki tudna feltölteni az jó volnna ? Mert túl nagynak találom kiváncsi lennék motoron hogy mutatt ! Elöre is kössz !?
Ez az ár egészen jónak hangzik....még egy 5ösért lefújatom és klafa Utánanézek,hogy jó e rá, és megkérdem mennyiért fújnák meg nekem és akkor okés lehet a dolog
Szia, mondok én neked, ez nem gond. 15 000 Ft és a Tiéd. Csak előtte meg kell nézned, hogy biztosan jó e? De megoldjuk.
Köszi a képet! Ha netán te nem tudod majd használni sehogy sem,akkor mondhatnál rá egy jó árat és megbeszélhetünk egy adás-vételt
Szép napot!
Hali, íme a hasidom. Nekem pont a formája miatt tetszett meg. Természetesen csavarok, és egyebek is megvannak hozzá.
hát én a felfogatáshoz gondoltam a motyót... csavarok meg ezaz
Hali! A ZR7 hasidom érdekelhetne engem,ha a tiedre sehogy sem lehet felrakni? Esetleg tudnál róla képet küldeni? köszi előre is
Sajnos semmi leírás nincs.
köszi a választ :] szereléshez van minden mellékelve? mondjuk én nekifutásból két idomot fogok rendelni mert egyik cimborának is kell, reméljük fz6-hoz jól rakták fel a képeket