Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Na, az tök jó, és bocsi, hogy itt öregbítelek, de nem tudtam pontosan!
Hollattam, hogy Te is mekkora motoros vagy!
Hehhe!
Nem is azért kérdeztem, csak mert újra kiderült, hogy ekkora motoros körben, mindehol vannak ismeretlen ismerősök!
ha szépen megkérsz van
valakinek volna egy iwiw meghivója ? suzi.inez@vipmail.hu
Hali Peeter
Igen szokitam beirni és ha jol tudod olyan 18-19 éves lehetek, valamivel fiatalabb, mint Orsi
szokott de ő már elkelt
Sziasztok!
Szokott nálatok beírni egy Andy nevű lány, akinek szintén Z750-ese van? Ceglédi, és ha jól tudom 19-20 éves lehet.

Üdv, a ZZR-esektől!
Hűtő, blokk ép? Úgy, hogy tőből tört le a komplett eleje? Te valóban szörnyű látvány...
szeva ..egyben szeretném eladni a cuccokat, de attol függ mi kellene.. az alkatrészekhez irtam irányárat ,de az árat megbeszélhetjük .mondjál rá valami árat ..ha érdekel akkor a részleteket telefonon beszéljük meg..üdv gábor
Embertársaim! Van-e arra a legcsekélyebb - akár elméleti - eshetőség, hogy az őszutón megejtett, dobogókői kiruccnál a sósott burkolat mostanra enyhe rozsda pirokat, vörhenyeket és szederjeket okozott pár helyen a pici zém hátsó merevitőin (festett fém!), a dobon (!) és elől a leömlőkön? A szivroham került meg ma reggel egy párszor, mikor megláttam...Ha igen, ha nem, ki tudna tanácsot adni, hogy mivel kezeljem?
műxik a lampion előjött a szellem
Üdv! Hát sztem húzdd fel és tanulj meg kesztyüben dudálni!
Ah nem! Amit Te vázolsz Nekünk, az a Lilafejü Bohóc és a torkonlőtt asszonyka sztorija!
mennyibe fájna kompletten esetleg külön is lehet
b.u.é.k minden motorosnak........eladó zx636r kawáról első komplett futómű (teló, kerék ,féktárcsák ,féknyergek, alsó villahid,stb alkatrészek eladók 06702867744
Sziasztok!

Miri!

Hja,most ,h mondod, valóban itt maradt a kesztyűd! észre se vettem!

Mit tegyek vele?

Örülök,h fülig ér a vigyorgód használd egészséggel!

Üdv. mindenkinek!
Hali CSákókáim!
A gyengébbek kedvéért leírom a VICCET egybe, mer Zridert és Janikát nehéz követni .
Szoal haza megy a férj a melóból és leül a TV elé .
Oda bújik hozzá a felesége, kérdi - fáradt vagy drágám ?
Igen anyukám, úgy-hogy ha szeret nél valamit húzd meg a farkam 5 ször, ha nem 25 ször.
Na eltaláltam?
Hali FIGU
ne bassz addig kell h várjak
Ne csüggedj! Mire elkopik, meglesz a Szellem!
hiába dörzsölöm
Hehe! Tucc élni Te is!