Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halihó, mennyiért szertnéd eladni?
Valaki vegye már meg a 2007-es z750-re való hátsó sárvédőmet! Ne maradjon a nyakamon!
És miért ilyen olcsó?
http://motor.hu/motor_vpage.js...

sziasztok!
eladó a gép
Egyértelmű, az egyik tesztíró kipróbálta a Z-t és leírta a szubjektív véleményét. A másik (nem Z párti) emberke, pedig valakinek a véleménye alapján írt. Egyébként a négy motor tesztjét a Youtube-on meg lehet nézni. Ugyanígy egyben van. Nagyon jó a vélemény a Z-ről.
Biztos tetszik az ülésnek a formás popsi és azért tűri el a kezdő hölgyet....
Az elso cikk iroja nem ult meg hatul... En mar ultem a sajatomon hatul, es teljesen jo. Meghogy vibral a labtarto... Az uj Z nem ismeri a vibracio fogalmat...

"Kemenyfiuk jatekszere". Ha-ha, ki vagytok nevetve, kemenyfiuk... Ezzel a motorral egy kezdo lany is remekul elboldogul...
Olvastátok a két Motorrevüs Z tesztet:
http://www.motorrevu.hu/cikk/0...
http://www.motor
revu.hu/cikk/0...


Az egyik teszt üti a másikat.
Szerintetek?
hogyne fostam volna
kő,papír, olló biztos
Deazé fosott a szád...
Akinek a kezeben maradt az igazolvanya, az volt a szerencses nyertes.
És hogy osztottátok ki, hogy ki ne kapjon csekket ?
már 2szer volt hozzájuk szerencsém, de akkor pancserek h csak na , legutóbb elfelejtették aláíratni velem a feljelentődpapírt és igy nem lett semmi ügy belőle
Namajd ha téged kapnak el a rendőrök nekik is mondd ezt el
erre igaz a mondás: mindenki rendőrnek születeik, csak van aki továbbtanul
Hát ez röhej. Majd panaszt teszek... Hátha kapok még néhány tértivevényes levelet... Jah, és a legnagyobb poén az volt, hogy 4-en voltunk és a 3 rendőr kiosztott nekünk 3 csekket...
még szeptemberben nem volt kicserélve
A tábla:
Na ez nem semmi: életem első helyszíni bírságát fél év levelezgetés után a rendőrség visszafizeti... 1000 Ft... A tértivevényes levelek többe kerültek nekik...
Még tavasszal megvágtak az Euroring melletti benzinkúton, mert szerintük a kijáraton mentünk be, ahol behajtani tilos tábla volt. De a táblán nem volt egy molekulányi festék se... Nem tudja valaki, a táblát kicserélék azóta, vagy gyűjtögetik tovább az ezreseket?

Csak azért sem hagytam magam, he-he...
Megcsináltam, felvettelek. dumálhatunk.
Robis: már megint zargatlak. megadom az MSN címem, vegyél fel Te lécci, aztán már csak összejön: redlinetg@egon.gyaloglo.hu
köszi!
Hali!
Régen volt Fiatom nem volt rosz csak szét rohadt. azóta Olasz kocsim nem volt, de tetszenek, sőt tudom hogy azóta jobbak is .
Vissza a témához, szerintem a Ducati olyan mint a H-D csak a filinget kell megfizetni . Meg a GT elsőséget.
Szerintem nem tud annyit, amibe kerül . Kipróbáltam én is tényleg jó, de akkor is kurva drága. A Japok is tudják ugyan azt occsoban , és megbízhatóbban.
De ha valakinek sok a péza én aszondom vegyen Ferrarit, ne szarakodjon Subaruval.
A quad témába nem tok segiteni, nitro, tuning OK! Van egy elmebeteg cimbim dragozik hobiból.
FIGU
Akkor mostantól csókolom! De komolyan. Minden tiszteletem. Nem is vitakozni akartam, persze ízlések és pofonok ugye... Motoros ismerőseim szerint Ducati-t ha veszek hamarosan egy másik kasztba fogok tartozni, mert a ducatisok állítólag abszolút elkülönülnek a többi motorostól. Ez nem tudom igaz-e, de minden esetre egyszer próbáltam ducati-t, aztafakk... Az olasz járműgyártással eddig nekem nem volt semmi gondom, több alfát, lanciat, köztük 2 db integralet elfogyasztottam. Most is éppen egy alfa 155 v6-ot készülök éppen venni. Nem tehetek róla na, imádom őket. Márpedig az ember ha imád valamit annak a hibáit is könnyebben elnézi. A motor vásárlásnál már "körültekintőbb" voltam, végigolvastam rengeteg fórumot, megkérdeztem aki csak a közelembe került, és mind azt súgta, hogy japó. Így lett a próbautak végén a kicsiZ.

Apropó, nagytestű quad építésében nincs véletlenül valakinek tapasztalata? A neten láttam egy subaru sti quad-ot, valami hasonlón töröm az agyam a jövő évi gyorsulási és drift versenyekre...

üdv
knapet