Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
A V2 tényleg jó tol, de hamá V2 inkább Japo , kivéve SV és a suzukit csak azé nem , mert a haverok közül több szívott vele mint ahány nem!
Mentem MT-01-el (tuningolva) tényleg kib@ott, jóóóóóóóóó .
Az idén 20 éve van jogsim, de 25 éva tolom a motorozást . Ezt csak azé írom, mert rövidebb mint felsorolni az eddigi motorjaimat . Ezé asszem van tapasztalatom, kb 7-8 különböző ország által gyártott mocim volt, és a Japo gépekbe sose csalódtam.
Cagiváról pl: 1 éves korába letört a lábtartó .
Olyat dobbantottam mint a szegényember legkissebb fia a hétmérföldes csizsmában ,
és sorolhatnám.
Üdv FIGU
Szja!

Ennyit magam is felfogtam a sztoriból. A v2 meg s4 elég egyértelmű. Bár én elsőre ducati-ra gondoltam. Amikor a mostani Z-t vettem, próbálgattam aprilia-t is. Monjuk nem a nagyokat hanem pegaso-t meg shiver-t... végül a Z750 mellett tettem le a voksot. Egyelőre nem bántam meg, ráadásul most a LeoVince GP dobbal fincsi hangja is lett a paripának. Igaz ami igaz a ritkapukkanású az izgatóbb... de akkor már ducati... több mint egy millával többért... Akkor fogok átülni ha egyrészt lesz reá dellám, másrészt eljutok arra a szintre a motoros tudományban...
Kedves fuk, lányok (sose lehessen tuni) .
Ez azé van ,hogy nem értitek mer vagy nem fityeltek ,
vagy még csak nem rég toljátok a forumot tisztelet a kivételnek .
Én se túl régóta de azt tudom, hogy Zridernek már Apriliája van , meg más Z-sek is átpártóltak digo V2-re .
Hát csak szerettem vóna ety kicsikét oda-oda piszkáni .
Röviden ennnnnnyi, ha van még kérdés nyomjátok .
Csá FIGU .
Hájj!

Asszem én kapizsgálom, úgy kb... De csak azért kb, mert még nem ittam eleget...
Alkohol mikre képes....
Én se vágom
nem nem
Most ebből csak én nem értek egy szót se?
Ciao Zrider !
Mondhatnám BON GIORNO , aszittem má csak a taljánt tolod V2-be .
Kicsi szegény S4 BANZÁJOKAT meg efelejted .
Nehogy úgylegyé a hengerekke mint kinaji árus a legyezőkke : 2 honger ócó nem drága EZE,
sok henger pl.4 még ocób HÉTCÁ ÖTVE .
Na a lényeg néztem a Digó ódat is, mer etünté mint cigány zsebibű a lekváros bukta ,
gondótam csak nem b@ott szószerint az agyadra az új gép, azt úgy vótam vele oda azé juszt se regisztrálok .
Most pedig rehabilitálom a 3. sőrőm a 4.el.
Amúgy Magyarosan csáó FIGU
Nem számoltam, de 10-15 körül emlékeim szerint.
Köszi!
Megpróbálom erősíteni a csapatot, de biztosat még nem igérek.
Hány motoros volt tavaly?
A pontos útvonal:

Halmi iskola ( 10.00 ) - Kikindai u. - Lőrinci - Telepi - Károly - Attila - Fő - Iskola - Szép - Zrínyi - BudaiNagy Antal - Deák Ferenc - Erzsébet tér - Kinizsi - Dózsa György - Széchenyi - Besztercei - Damjanich - Előd - Lőrinci - Kikindai - Halmi iskola

Szerintem kb dél lesz mire a végére érünk. Tavaly is nagy só volt, akkor még egy 6 lovas szekérrel is kint voltak, na meg a motorosok.

Majd felteszek pár képet az ideiről.

Üdv
knapet
Hello!

10-kor van indulás a Halmi térről, gondolom az iskola melletti területről.

Üdv
knapet
Hali!
A hétvégén Szoboszlón jártam, de nem fért bele a programba, hogy megkeresselek.
Pedig megnéztem volna a "gépparkot" !
Szia!
Nincs valami info gyülekezőhelyről, menetrendről, stb. a telefonszámon kívül?
Mennék, de még bizonytalan az ügy, mivel előtte este mikuláspartink van a kollégákkal.
S várható némi elhajlás...
Hali!

Mivel a motorom is meg a cuccom jó része is fekete, nekem is kilőve a mikulás jelmez, leszek krampusz...

üdv
knapet
Jól leléptetek! Vagy ilyenkor már mindenki az oldalkocsiját olajozza és egyedül én bambáskodok még itt Jovan tolom én is anyához az ágyba!
Én be sem kell öltözzek, alapból krampusznak nézek ki!
Szép kis választék.
Az idöképen néztem , csapadékos lesz a hétvége de mit lehet tudni?
Megnéztem, 4-10 fok max. és esősnek ígérkezik. Még átgondolom, hogy leveszem az állványról a kicsikémet . Olyan szépen elcsomagoltam. És meg kell keresnem a télapó cuccoma. Ráadásul van piros sisakom, csak fehér gombócokat kell ráragasztanom.
Milyen idő várható szombaton?
Szewa Kawa! Tapasztalatból irom,h 2-3 motornál(motorosnál) többet nehéz egycsapatban tartani többezer kmes túrán. Legideálisabb ezidáig a 3motor volt. Ha sok gép megy együtt az qrvára jól néz ki, de nagyon összverbuválódott banda kell legyen. Mi az idén Brnoba 11-en gurultunk ,4 megállással. Végig 160-170 utazóval szépen lájtosan . Ez volt a táborunk!
Megosztom itt mindenkivel. Nyilván főleg Vecsés és környékbelieket érinthet, hogy a Guruló Csigák Egyesület mikulás napi hagyományos motoros felvonulást szervez Vecsésen, december 8-án, vagyis most szombaton 10 órától. Részletek és "jelentkezés" a szervezőnél Oláh László 06-20-360-9155.

Én ott leszek!

Szélesutat
knapet
Aachen felé is lehet ám motorozni, erre is vannak szép utacskák, meg Nürburgring, meg ilyenek...