Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha már itt tartunk nekem narancs
Hali!
Én csak viccelni próbáltam... Ízlések és pofonok. Nekem fekete.
Üdv
knapet
Feketében is száz féle van. A színkódfüzetben tudnék mutatni, 6 oldalni fekete színt. A kollégámnak fekete Z van. De nekem a fekete nem tetszik, mert a sötét szín nem adja ki pl a benzin tartály gyonyorű íveit. A fény-árnyék hatások ebben a metál zöld színben, csodálatosak.
Én ezért választottam a feketét... deep desert black...
Köszi, de sajnos nem, mert ez metál zöld és nem a szokásos zöld szín, mint pl. a sportmotorokon.
kawa zöld...
Megérkezett a német rendelésem. A motortartó állvány, a hasidom és a ponyva. Holnap le is fotózom őket. A hasidom nagyon korrekt. Rá fogom próbálni. Már csak az kéne, hogy mi a színkódja a 2007-es Z750 zöldnek. Tudja valaki?
Ugyan egy kicsit off, de azért kawa! Viccen kívül egy hasonló egyszer velem megtörtént...

http://www.indavideo.hu/video/...

üdv
kn
apet
sorry a a pls +a többi nem az e mail cim része
üdv zrider.nekem is van emberem aki megoldja a csövet az nem gix,hogy nincs hozzá!megirhatnád hol vehető át , mi az ára ,es küldhetnél1 2 képet.e mail cimem:tresznerg@freemail.hu pls:a Mohácsi vész
Sajna nem. Attol félek, hogy kinyirtam a gépet. bosszant nagyon. Marad azthiszem a szerelő, aztán majd csengethetem a lóvét. Ha tudsz v. tudtok Székesfehérvár környékén jó szerelőt azt megköszönném.

Üdv: Go
Hali!

Kiderült miért nem indult?

üdv
knapet
... csak úgy, így fest LeoVince GP dobbal...
Hali!

Én a csikibegében. Szentendrei út, bp. A végén amennyibe kerül, olyan nagy különbség nem lehet. Szerintem. Amúgy én személy szerint másik kereskedőt javaslok, elég trehányak voltak a forgalomba helyezéssel. Bár ettől függetlenül ha most vesz valaki, nyilván nem nagy gond, ha elhúzódik hetekig, esetleg egy hónapon túl, olyan sokat már nem lehet menni. Bár én ma is beletettem kicsifeketébe 180 km-t. Egyébként sokan dícsérik a kawasaki duna kereskedést, bár olyat is hallottam itt, hogy az hamarosan bezár...

Üdv
knapet
Szia én is z750 rajongó vagyok.kinéztem a gépemet de nem tudom hol vegyem meg mert hatalmas külömbségek vannak...te hol vetted a géped?
Csá srácok ha valaki tud ZX6R-re jobbos zöld alul ekete alapon Szürke ZX6R felirattal idomot aránylag barátságos áron akkor az irjon e-mailt erre a cimre. elöre is köszi.
csincsi.zoli@freemail.hu
ELKELT , hamarosan megkereslek és megbeszéljük a részeletek
Szewa Janika! már ideirtam korábban is hogy viheted17 papirért,de valszeg nem olvastad a fórumot. a számom 20 3345444 irj v hivj mer én se mindig a gép elött ülök, és valahogy összefutunk!
A lámpára még most se mondtál semmit 17é kértem anno
szewa tres! a dob maga megvan még csak az összekötöcsövet adtam el a remussal együtt ,de nekem 4000 ért csinálták anno, most is biztos megcsinálják vagy 5-6ból. Változatlanul eladó az indexes hátsólámpám a fékbetétem meg a lánckerekem !
Énis
Valaszoltam.
Küldtem mailt neked... plz válaszolj hogy tudjam minden oké e.

.coR
Jovo ev november vegeeig... Magyarorszagi szallitas Karacsonykor, Husvetkor, nyaron 1x, osz elejen 1x.