Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

A határon merre mentek ki? Rábafüzesnél? Mert akkor kimennék megnézni bennetek Z-vel. Addigra remélem nekem is meglesz!
A kék gixeres srácnak olyan ruhája van mint nekem Csak persze enyém jobb!
én az idén voltam horvátba motorral 10óra alatt 800km szinte 2óránként megálltunk pihenni meg tankolni nagyon nagy buli volt
ime egy kép
Lehet csarlakozni? Ketten lennénk szerintem az egyik barátommal Z750 van neki is meg nekem is. Bár vele erről még konkrétan nem beszéltünk de nyárra mi is terveztünk pár kirándulást.
Így van. A Honda nem tud gyorsan menni, így ahhoz kell majd igazodnunk. a 100-as átlag lesz beállítva. Három nap oda, három vissza, és 4 nap lesz a helyszínek végiglátogatására.
Ez nagyon jól hangzik hallod-e. Én eddig 240 volt a legtöbb amit elmentem egy tankolással. 18 liter a tank, a valóban állandó 110-120as tempóval meg lehet a 300 km. De így is inkább lightos 3 nap az út. De lehet, hogy én számolok rosszul...
Hát igen, napi 600 km, két menetben (délelőtt 300/tankolás/ebéd, délután 300 tankolás vacsi, pihenés). Kényelmesen, nem rohanva, hogy lássuk a szépségeket is. 10 napra terveztük, oda vissza. Kéz Z750, és egy Honda Valkyrie Rune, lesz. Azzal úgysem lehet rohanni.
Ez az az Omaha Beach? Franciaország? Megnéztem a viamichelin-ben, 1780 km. Csak oda. Ez nektek kisebb túra?
Világos. Ezért mondom, hogy nyilván van egy csomó előnyös tulajdonsága. Omaha beach? Az meg hunvagyik?
Ez a spoiler, még nem olyan nagy, sportos és szép. Ráadásul nyáron készülünk egy hosszabb túrára, az Omaha Beach-re. Jól jöhet. Ráadásul a GPS-t is védi a széltől.
Köszi!
1-én (ha minden igaz) kunmadarason lesz motoros majális.
persze
Nee máárrr... az én véleményem szerint a gyáriak nem véletlenül nem terveztek rá plexit... Persze azt elismerem, hogy roppant hasznos lehet, ha hosszasan, gyakran mész nagy tempóval. Pont tegnap próbáltam ki, hogy 230-240-el milyen a szélhelyzet. Hát cudar... mondhatni kegyetlen... sőt brutál
Mi lesz elsején?
2008. május 1. Helyszínt tudod ugye? Le akarsz gyorsulni?
ebay-en liciteltem 18e HUF-ba lett mire hazaért
Csá srácok ha valaki tud ZX6R-re jobbos zöld alul ekete alapon Szürke ZX6R felirattal idomot aránylag barátságos áron akkor az irjon e-mailt erre a cimre. elöre is köszi. Öhozzá kellene.








csincsi.zoli@freemail.hu
Na én is ilyet keresek a 2007-es Z750-re. Hol vetted és mennyi volt?
hallgass te áruló , csak tanákozzunk
ma felraktam a plekomat
Értem én. Pont ez a lényeg, hogy mindenkinek más tetszik. és ha teheti, a saját ízlésére alakítja a gépét. Ettől szép ez a dolog.
...nem ronda az a narancs annyira.............


még egy fekete és egy piros és itt az egész színpaletta
jól beszélsz
a fekete meg tényleg fura szín, szembe jött egy fekete Z, és nem ismertem fel, csak már nagyon közelről. egyszerűen semmilyen formája sincsen abban a változatban
Fúúúj! Az milyen ronda már...