Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az jóó... gondolkoztam énis hogy rakok rá :D főleg most olyan gyorsan leforog XD nincs már több sebesség de én még raknám neki :D
inkább beszéljünk arról ki mit akar még a gépen alakítani :D

nekem kell még egy gi.pro fokozatkijelző
miért? :D
najólvan úgy érzem hogy eddig tök fölöslegesen beszélgettünk
hát az lehet hogy meglehet oldani :) Volt oszt társam dolgozik ott meg az anyja :D
ha van egy kis puncsod az ok. irodában akkor lehet, akkor ingyen van legalább a papír része
forgalmiban benn van :)
viszont van benn egyolyan rész hogy hivatalos feljegyzések. általában csak oda beíírják
Persze a forgalmiban benne van.
Pár éve a Dominátoromat fehérről gyöngyházfeketére festettem,akkor ugynézett ki a dolog hogy mikor müszakira(KPM) vittem észrevették kaptam egy müszaki adatlapot az új szinnel azzal mentem az okm.irodába.Hivatalosan forgalmi-törzskönyvcsere lett volna de félhivatalosan megoldotta a csajszi hogy hátulra bejegyezte a forgalmiba az új szint
na akkor még jobb és a forgalmiban? csak velem baszt@k akkor ki hog mindenben benn van minden?
megtaláltam :D elmásztam a 10 cm-el arrrébb lévő fiókhoz ott van benne az összes cucc :D és ninc sbenne szín :D
nicn sbenne :D
abban szerintem még biztos benne lesz a szín
őőő tavaly nyár végén :)augusztus mert akkor még nem volt jogsim XD
te mikor vetted?
most lusta vagyok. Most csak nézek ki a fejemből és pötyögöm a billentyűt :D
azért nézd meg a tied mert 1-2 éve még mindben benne volt
és a forgalmi abban tutira benn van vagy nem?

tök faszán néz ki a régi yama az új farokidommal
zseer :D
hát mi így kecskemét-szolnok-Soltvadkert stb :D megyünk mint a világtalanok majd ha jó idő lesz :D
Nemrég irattam át motort és az új törzskönyvben már nincs benne a motor szine,tehát akinek ilyen van annak már nem kell új törzskönyvet csináltatnia
merre mentek mert ha jó az idő én mennék lilafüred irányába!
remélem. Jön az RSV-s cimbi állítólag és megyünk valamerre :) kész lett az első villa és le kell tesztelni :D nehogy megint follyon :D
az baráti.. akkor motorozni sem volt időd
remélem holnap szép idő lesz
hááát jha :D énis. De ha minden hét ilyen lesz mint ez... tegnap 10 után végeztünk és 4-kor meg mentünk hajnalba. egész héten majdnem minden nap 9-kor végeztem :S
annyira amúgy nem bonyolult de lusta vagyok nekifogni