Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szóval mit csináltál tegnap a körforgalomban?
azért szerintem gyári fény és rá egy fólia
nekem 3 réteg festéket és 3 réteg lakkot raktak rá, volt súlya az elemeknek :) Én igazából azt mondanám, hogy egyik fényezés se szereti a motorozást. (persze nem a két templom között, azt szeretik)
akkor örülj hogy egyáltalán gurul
az biztos hogy a gyári fény sokkal strapabírom mint bármi más utána
ma megint mentem kb. 100km-et a tunyóval jajjjjjj de jó volt
9000 alá
Sziasztok!
Ha valakit érdekelne Zx12r-t cserélném Kawasaki Z1000-re!
+ egy százas a kis testem
nincs mit, a Győri Srác megvan fázva de szerintem elvállalja, beszéltem vele az érdekedben, hivatkozz rám!
Fú király vagy! Ezer köszönetem, mindjárt körbe is telefonálok. Most már nem látom annyira borúsan a 2 hét múlva induló túrázást. Sőt már alig várom az alpokat.
amúgy nem éri meg lefesteni ha szép a gyári színe. Az enyém már megjárt 1 jópár utat, a táskák nagyon megették, persze az idő is. majdnem 10 éves festést az illő volt csinálni, de megbántam, mert utána már sajnáltam vele motorozni mert minden szar meglátszott rajta. Táska, kavics, bogár is lebassza. De végre van 2 roncsom amit nem féltek
ha jót akarsz 100 ezer kb. Eladásnál meg hát :) a vevőm 1 napot gondolkodott, de csak azért mert vasárnap volt és nem kapott adásvételit
Meg sokkal jobb fekek,futomu.bar en is zx-6 hatso rugoval megyek.
jo motor ,en mentem vele,igaz huzni kell neki ,es nem szabad 9000ala engedni
akkor az ilyen 185-190 körül van teli mindenfélével, Z750 meg 220 körül van azért az elég nagy különbség és még erősebb is vagy 20 pacival
160 valamennyi szárazon
nemhiszem úgy képzelem hogy kurva jól megy mert nagyon könnyű, meg mondjuk Z-nél erősebb érezhetően!

hány kg amúgy?
Meglepődnél, hogy mekkorát lép
varrógép
16.000-ig pörög, még jó
10000? az aztán a bejáratós fordulstszám
De, teljesen beborítja a tankot.
Elméletileg csak 10.000-ig lehet pörgetni, de múltkor már jöttem vele 250et
rossz helyen reklámozol tata
meg tegnap elhoztam kurva jóóóóó mentem vele 200km-et