Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de mentem már egyszer 300-al is az autópályán ,ezen sose kell gumit cserélni...
jutik eszembe, kinek mennyit zabál a kisZé?
nekem városban 8-8.5, tempós túrán 5.5 körül.
az könnyen lehet hogy kevesebbet eszik habár ahogy én használtam nekem a Z is 7 körül evett
hátós gumit 4000 alatt megette
futóművet nem hasonlítsuk mert köszönöviszonyban sincs a kettő egymással - Z750 - ezresről nem tudok nyilatkozni mert azt még nem próbáltam
200
Én megyek egy XX-es cimborámmal. Mikor akarsz indulni?
biztos szép és jó az aprilia,de ha jobb lenne a Z-nél is letagadnám,hisz ez egy Z fórum,tehát a tied szar,az enyém jó +kevesebbet fogyaszt,jobban megy,nem eszi a gumit,200-al veszem a kanyarokat a mátrában
gyere 11-én alsóörsre!
Úgy látom nem lakunk messze egymástól, valamikor gurulhatnánk 1 kört !
én annyit írtam hogy szerintem a váltó pontosabb
te: "valószínű "

nyilván nem veszünk össze csak nem szeretem ha úgy mond valaki véleményt hogy nem is próbálta
persze a japán gépek nagyon jó én ezt nem is tagadom csak az érzés meg a lélek hiányzik belőlük kicsit... Tarka oldalán jól meg van ez fogalmazva nézd meg!

peace
elküldtem megint,ugyanarra a címre ment a múltkor is,ha nem jön meg légyszi jelezz,s megpróbálom másképp
köszi
Semmi véleményt nem mondtam, föleg rosszat nem! Annyi,hogy én japán párti vagyok,de gondolom ezen nem veszünk össze !
régebbi szériára volt ez jellemző ott közel ment a hátsó fékcső a blokkhoz de 5.1-es fékfolyadékkal nem levegősödik
nincs is ezzel baj csak hogy olyanról mondassz véleményt amit még soha nem próbáltál... honnan tudod akkor hogy milyen?
ha hiszed, ha nem ...nekem sosem volt ilyen gondom. és a hátsó fékkel sem.
szerintem az előző tulaj megoldotta.
meg már én is cseréltem fékfolyadékot benne.
Még nem vezettem de valöszínü, hogy nem is fogok mert a JAPÁN precizitást részesítem elönyben ! Nekem a Z1000-n semmi bajom a váltóval(20000km), úgy müködik ahogy kell!
Valamit elirtal akkor ,mert nekem email nemjott töled,nezd meg a cimet,ill h elkuldte e?figu irt mar,3.levelet kuldtem neki .dobd el megint.
andraskorosi@freemail.hu
Nem a megoldás egyszerűségéről vitatkoztunk
egyébként tényleg gyakran levegősödik?
", hogy az RSV-nek meg a Tuononak gyakran fellevegősödik a kuplungja. Akkor most miről beszélünk? "

ha annyira utánaolvastál akkor tudod a pofonegyszerű megoldást is.
én csak az eddigi tapasztalataimról tudok beszámolni, lehet hogy később majd sírok - de szerintem kizárt - de egyenlőre ez van, ennyi
amúgy meg simán megy 1-ből meg 2-ből is üresbe csak finoman kell pöckölni
naazé
Egyik haveromnak van egy 06-os Tuonoja, a másiknak Shiverje. Mindketten a váltót szidják. Míg motorok után nézelődtem, viszonylag sokat utánaolvastam és sok helyen írták, hogy az RSV-nek meg a Tuononak gyakran fellevegősödik a kuplungja. Akkor most miről beszélünk? Shiveres cimbimnek 1100 km van a motorjában, de még mindig könnyebb 2-ből üresbe tenni, mint egyesből.
igen igen a legjobb gép a Z
vezettél már ilyet vagy csak beszélsz róla? mert én lenyomtam a Z-vel egy pár km-et
az enyém az sport gép
, , , ,
és szoláriumbérlet? esetleg "tarkószolárium" ?