Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én már tunyóval aznap reggel lesz a szervíz
A Z vel megyek
lesz már v2-esed addigra?
Elvileg én megyek
harcold ki nagy buli lesz
nekem is jó lenne
na de lépek :) holnap reggelre maradt még 1-2 fuvar itt helyben meg kellene csinálni :) jóéjt mindenkinek :)
ahhan. Annak kellene :)
az alsóörs jó lenne. Remélem főnök elenged :)
gps-nek?
hát az most egyenlőre nem megyünk el arra... Következő hét hamarabb. valamit jó lenne összehozni. :D Még kellene egy szivargyújtót a motorra is :)
holnap ha jó idő lesz én mondom lilafüred irányába megyek
köv. héten mindkét nap jó nekem egyedül leszek itthon biztos menni fogok az is jó
utána héten meg szombaton open road alsóörsön megjelenés kötelező mindenkinek!
na de hagyjuk :D mikor m,együnk egyet gurulni? :D valahol félúton találkoznánk és onnan lehetne repejteni :D
nah nah nah? :D
már a végén csak azt monddogattam hogy meglesz a z750 meglesz a z750 :D XD és meglett :D
háát sajna ezt teszi a 3 óra alvás meg a 16 óra munka :S
ezzel faszán szét lehet baszni magadat rengeteg koffein, cukor és mesterslges szar
szépen megcsinálta és sok munka is volt vele....
Igen ütös gép
nekem tavaly nyáron napi 6 doboz :S ma még csak 3-t ittam. de egyáltalán nem dob fel :S am nem szoktam inni ilyet csak ha nagyon muszály :S
nem iszok ilyet csak nagyon ritkán amikor tényleg nagyon kell a koffein
ismerős gép egyszer álltunk pesten egymás mellett egy lámpánál mondom héé dob ugyan az mint az enyémen meg kawa is de bámultam rendesen jól meg van csinálva a masina
akkor nem veszek XD :) azt inkább eltankolom XD meg veszek egy pár zsugor energiaitalt mert az mindig kell :D :D
Freon 636osáról koppintottam .Az új cbr1000rr farokidomát tette rá,mikor megláttam na mondom ilyen kell nekem is
20 forint
am 1x összegurulhatnánk valamerre egyet :D Nem mentem még tunyóval csak rsv-vel XD :D am viccet félretéve egy jó kis túrát valamikor.