Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ha így alakul az idő mint ma akkor lesz ott valódi mennydörgés :P
Am azt tudja valaki hogy a színváltoztatást hol kell bejegyeztetni? elég okmányirodában és ott átírják?
helyes akkor ott a helyem hogy legyen egy kis mennydörgés is
Igen 16 órától
hogy is van ez a citadella? miden hónap első szombatja?
Bakkker, tényleg. Csaba,Egy reklám fotózást, sok Z-vel és szép csajokkal, mikor hozol össze?
Igazad van doki, bocsánat. Olyan régen találkoztum bakker, hogy kimentél a fejemből. De most már szombaton ha törik, ha szakad megyek a Citadellára. Sajnos 1 évig minden hétvégém foglalt, mert átképzem magam. Így a paripa is csak melóba járásra marad.
Jaaja, és én?
hali Tomi
nem jó hírek ezek
Robis
számold újra gyorsan
elég rég óta árulod ennyire nincs rá kapás vagy mivan?
Mi történt Thomas, Már csak a csucsu és én maradtunk a régiek közül?
Üdv Mindenkinek!
Első szériás (2003-2006) Z1000-hez van egy pár kiegészítőm, melyektől megválnék:
RENNTEC csomagtartó
BAGSTER komfort ülés
Mindkettő elvileg Z750-re is jó. Bár az ülés a hímzés miatt lehet a 750-re nem a legelőnyösebb
És végül magától a motortól is búcsúzni szeretnék...
KAWA Z1000
megnéztem a térképen elég faszának tűnik úgyis lehet be kell ugranom Miskolcra pont jó lenne, meg akkor már Mályi tóban egy csobbanás
köszi! ez jól hangzik
Ha tehetem akkor megyek két kanyart így első menetben kicsit óvatosabb vagyok aztán másodjára csapatom mint akinél elgurult a gyógyszer
de nem veszélyes amúgy,lehet csapatni...
a vége felé én is csúsztam egyet két kerékkel,de nem engedtem el azt a fránya gázt
Jaja ott aztán lehet döntögetni, faszásul megcsinálták az utat.De azért néhol az autók felhordják a kavicsot ugyhogy azért csak ésszel!
de szerintem Lilafürednél megfordulsz és mész egy-kettőt Felsőtárkányig
megvan
Göd-Gyöngyös-Sirok-Parád-Eger-Felsőtárkány-Répáshuta(e
bédszünet,Vándor vendéglő-vándor tál tócsnival )-Lilafüred-Miskolctapolca-Harsány-aztán a 3-as úton haza...
nem fogsz csalódni
ha megmondod hol laksz.szívesen segítek
google útvonaltervezés:
Felsőtárkány-Répáshuta-Lilafüred
hát nekem ebből a linkből nem derült ki merre mentél de érdekelne mert valamerre kell menni a hétvégén az új vassal
bocs a zagyva szövegért,kurva Dell...össze-vissza rakosgatja a kurzort...
Sziasztok!

Most értem haza egy másfél napos körről a kis Z-vel.Szfvár-Gyöngyös pálya,Gyöngyös-Eger 24-es út,Felsőtárkány-Miskolc..na itt azért álljunk meg: ,a legfaszább út az egész országban,kicsi firgalommal,csúcs minőség(mondjuk Répásfuta között volt egy kis aszfaltozás Lilafüred),kígyók 50 km-en...aki nem volt még,üljön motorra. az út magáért beszél:
http://maps.google.hu/maps?q=f...

Erre való a Z,3.-ból nem kell kivenni