Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:D :D :D.... majd a fiatalság hátha megmutatja 1x XD :D
csak van itt valaki aki vágja.. mert én sem
meg ha már fényezteted szét van szedve az egész akkor az már nem oszt nem szoroz max pár ezres pluszban
na de ez még a jövő :) Addig hátha megtanulom kezelni a PS-t és tervezgetem magamnak XD bár ennek a valószínűsége 0% :D
hát végülis 1x kell megcsinálni jobb esetben :) :D
aha bizony hogy arra
jajjazokra a gondolsz ami ezüst? :D
meg ha már úgyis fényezés akkor az oldalsó kis műanyagokat meg a segédvázát is festetném úgy sokkal ütősebb lenne
de ha jól akarod megcsinálni akkor a felnit nem fényezni kell! mert az könnyen sérül arra szinte kell nem drágább mint a fényezés de ezerszer erősebb és tartósabb az olyan mint a gyári bevonat az is szinter
hát biztos jól mutatna :) de jó hogy mondod Télig van idő még :D addig lehet tervezgetni :)
vagy akkor gy.ház fehérre a felniket is egy piros csíkkal az gyönyörű lenne
sima gyöngyházfehér :) egy kis minimális feketével
- ? - lemaradt
fekete van gyárilag is '08-tól
amúgy milyen színű lenne a gép fekete- fehér
feketére? valami PS mágus kellene aki tudná kicsit variálni a képeket :D
felniket is festesd akkor át feketére
imádom még lesz rajta egy két apró desing beli változás felnicsík meg az ez szerintem gyönyörű és a hangja... hát az tényleg tuono
hát majd összespórolom rá :) beszéltem carlosdesignel :) és majd télen ha minden igaz vagy ősszel :) 2 hét alatt meglenne :)
oda olyan dolgokat írnak be hogy banki opció van a gépen vagy ilyesmi
szép fekete és ezüst felnikkel :P egy kis piros dekorral :P Tudom most a Zééről beszélek de elfogult vagyok :P Am nem néz ki rosszul a tunyó... sok örömöd legyen benne :)
nem kell kpm de mostmár csak új forgalmi van meg a törzskönyv is cserés mert abban is benne van a szín így a 12 rugót ki kell pengetni mindenképp ha szabályosan akarod
nem kell új forgalmi. mivel a forgalminak van egy kiegészítése hátul ahol csak beleírják a módosítást szerintem.... legalábbis eddig láttam ilyet. csak azt nem tudom hogy kell-e kpm-hez vinni vagy csak okmányiroda...
holnaptól elvileg jó idő lesz ma amúgy szépen letakarítottam az új gépet oldalamon vant fent róla pár kép is amit lőttem
ígyvan okmányiroda és potom 12000 ft (6k az új forgalmi 6k az új törzskönyv)