Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:D :D De nem jó a fehér vagy miért? Még csak gondolkodom rajta :)
Azerintem beszélj a gyapival is. Ő a fekete Z-jét festette át fehérre és most megint fekete. Minden esés után más a színe.
neeem. Csak érdeklődöm hogy mennyibe lenne egy gyöngyházfehér fényezés :D
Én arra gondoltam hogy ott láttam először, vannak jó cuccok is de tudják is az árakat...
Hali!
Nincs mit
Közben felhívtam és kiderült,hogy a mostani kolegáját vártuk tavaj,neki is tuonoja van.
Irogatni csak néha szokott,de követi az eseményeket.
Szólunk,hogy ha lessz valami menet valamerre
és amikor leveszem a resztóránt parkolójában a tatyeszt, és megfújja a szél a zuhanykilépőt, akkor meg néznek a népek, hogy már csak a flipflop papucs meg a törülköző fogas hiányzik ki akarol cseszni velem?
jótanács: ilyen fürdőszobai szivacsszőnyegfélét tegyél alá. egyrészt csúszásgátló.másrészt a mágnes és a tank közé bekerülő retek nem karcolja össze a fényezést.
kösz!
helyén marad
jó akkor 09 lényeg hogy a blokk fekete meg a farokidom közepe is fekete
ja, látom nem kis tornyot építettél a tankra könnyű töltöttség esetén is a helyén marad? nakeden nem tudom, hogy viselkedik, ZZR-em volt azelőtt...
Én használok. Gond csak akkor van, ha pl. a lelakatoló láncot felülre teszed benne, mert akkor fékezésnél előrebukik pl. Tehát súlyos dolgot alulra kell tenni, akkor nem számít, hogy mennyivel mész.
mágneses tanktáskát használ valaki itt? 160-nál nem akar az ember képébe robbanni?
tudom, nemazé, csak mindig Te szúrod ki ezt, várom a következőt
en tudom h nem volt o7-o9ben volt.csak mert Plazer kollega irta h 08-as zödet latott.erre irtam
am. nem vót
hogy ezt mindig Te kérdezed meg
volt 08-as zöld?
bár egyszer engem is felfedeznének
nem majd ha megnézi a fórumot akkor beír hogy Én voltam :D

amúgy meg simán okosteló elő és fél kézzel fórum vezetés közben
Attól, hogy Lombardos volt, nem jelenti automatikusan azt, hogy szar.
Lombardos motor volt akkor is szarul festett már amikor én néztem (neten a lapjukon) kb fél éve, hát na, ez tényleg "szarcsi"
és most azt várod, hogy a nyeregből beírja ide: "én voltam!" ?
ki ismer magára?most ment előttem az margit híd előtt, zöld '08-as Z gyári dobbal UJH rendszámmal fehér bukó és dzseki hától sisakháló alatt egy kis tatyó?
Lacinál ott állhatsz a vas mellett kérdezhetsz elmond megmutat mindent!