Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak nem átépítés lesz?
csak nem megvetted azt a feketét amit nemrég hirdettek és az első futóműve volt sérült?
Carlosdesign írtam mail-t! Marha kíváncsi vagyok :D
sziasztok nem tud valaki egy z750 2008ra egy par elso telot(olcson)?
Látnok vagy , Ember !
ezt úgy értettem hogy tudok vele óvatosan menni amíg fokozatosan meg nem szokom
it nem az a lenyeg h vegigjartad -e vagy nem szerintem,hanem h ismeretlen motor es az elsö 200km -en szoktak erdekes dolgok törtenni,mivel a motor szokatlan.
Rc8 az elso kanyarba majdnem dobtam a fekek miatt ,kicsit fekeztem mint a Z-en es majdnem fejrealltam .
Pedig nekem is volt mar par motorom.
persze, én végigjártam a létrát babettával kezdtem 9 évesen és fokozotosan mentem fölfelé
ok.csak azert mert ott is van egy szerintem teljesen ilyen gep.
mindjart itt lesz,aztan mehetsz vele,de csak okosan az elejen
már nagyon várom a csütörtököt alig bírom nehezen múlik az idő már ülnék rajta aztán mennék
nemhiszem mert tulaj árulja az meg pesti és használja már egy ideje még 6000km-el vette
Szep.tenyleg sok sikert hozza,es sok elvezetes km kivanok neked hozza.
Ez a motor regebben nem tiszaujvarosban volt?
nem csak csütörtökre lesznek meg a papírjai mert most hitel van rajta, most kifizetik aztán csütörtökre meglesz a törzskönyve meg a bnki papír és akkor tudomelhozni
mg nem is biztos h megkapom,megigerte,de en tutti h nemfogom felhivni h te mi is van a jeggyel.holnap mesz a motorert nem?
dobjal mar rola linket vagy valamit meglesnem:-)
sajna nem csak vicceltem, ha minden igaz azona hétvégén mocit szerelünk haverrel - visszük az övét olaj, guma meg láncszett cserére aztán fel is kell avatni az új cuccokat meg ki tudja addig még mi jön közben nem merek igen mondani rá epdig nagyon csábító
csajommal mennek 175eu a jegy elövetelben,ha nem ernek ra mert lehet h komolyabb rendezvenyunk lesz,akkor HA megkapom a 2jegyet kell?
2 jegy az pont jó ráérek
itt a környekemen ahol vannak ismik rendesen itt tudok.irj emailt.
andraskorosi@freemail.hu
Haverom adott el a red -bullnak 15 Qvadot igy szolt h menjek le vele segiteni neki kicsit,meg csodalkozni:-)))).lementunk,kipakoltuk a gepeket,erre kaja,pia,elmenytabor vart minket.En este jöttem haza,de Ö ment mindennel ami erdekelte,w race tuareg(persze csak navigator helyen ebben ez egyben 1.2mill eu),gt3,xbow,ktm összes stb.En mentem volna meg,de annyire nemtudtam rahangolodni h inkabb leraktam,50.000eu volt a motor igy felkeszitve.
ha minden igaz kapok 2jegyet a 40eves Kawasaki festivalra is ami jövö hetvegen lesz kint
ezért mondom Kawazsolti meg big bang legalább infó miatt felhívni őket mindenképp!
hát az még messze lesz mikor jó áron fog menni
Wolfy ez úgy faszság ahogy van, mármint amit mondtak.
1, ha forgattad a kormányt, és beindult, az kontakt probléma
2, amit nem értek, hogyha a ZÁR szar! akkor minek cserélnek IMMOT? mert akkor a spirál az oké, vagy a zár jó és a spirál nem vagy mindkettő? szal a kettő nem függ össze. Ha jó a ZÁR, akkor kell 1 mágneses fej (rosszabbik eset), ha jó a spirál akkor zár kell (mondjuk oda meg piros kulcs)
Én a helyedben megpróbálnék bontót hívni és komplett gyújtáskapcsolót immófejjel kellene keresni, és ha van hozzá kulcs, akkor 5-6 ezerért betanítják, a zár maga sztem olyan 30-50 között mehet a fejjel, csakhát kurvaúj a géped, nehéz (Ebay?)
Megadom ennek a Győri Tóth Pálnak a számát, az XT-met ő csinálta, hátha mondd valami:70/280-2460

A másik egy Gödöllői Srác, aki 100kilót kér a kiiktatásért. Suri: 30/403-0004

Vedd figyelembe, hogy 50 ezret simán eltelefonálsz alkatrész ügyben ha elkezded keresgetni, ha egy 100 asért bevállalod akkor Surit ajánlom, soha többet nem lesz immo gondod.

SOK SIKERT!