Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az rsv-n meg a 04-10 szériáknál van rezonancia 1100-as fordulattól 11500-ig. Kicsifiú.
a 04-06-os szériánál van egy erősebb rezonancia 6-7ezres fordulaton, erről van szó nem jött be Apa
hát ha a sor 4 neked vibrál akkor egyszer kerülj egyet az rsv-vel.

2-3 óra motorozás után a hajam is bizsereg.
Na megvan a bringa Plazer?
enyém is vibrál egy kicst és milyen szép hangja van
Nőknél még előnyös is lehet a vibrálás
ja, abszolut meg vagyok elégedve vele, kicsit keményítettünk az első rugókon, magyar útakra több mint jó. nyomaték meg szépen van mindenhol
ezzel nem vagy egyedül
vibrálni vibrál, de már megszoktam. múltkor egy hosszabb kanyargás után éreztem, hogy kellemesen bizsergek
egyszer vagy kétszer előfordul
és meg vagy amúgy elégedve a géppel a tied nem vibrál?
nem emlékszel, mer be voltál nyomva no problemo
tényleg? hát bocsi nem akartam az lenni meg nem is szokásom
de ez akkor nem bortíja be 100%-osan a tankot

és meddig lehet most az első 1000km-en forgatni?
az is benne volt a szórásban, beszéltünk is róla, de annyira flegma voltál, hogy kihúztam a listáról azt is
enyém gyári volt el is vitték pedig meg sem hirdettem
Igen, úgy van gyártva hozzá, 3 db-ból áll és pont passzol a tankra, nem kell pepecselni a vagdosással.
Eddig 800 kmt mentem csak, mert még mindig nincs rendszámom, ha minden igaz jövőhét szerdán kapom meg.
őt is néztem, de épp ebből a megfontolásból nem került fel a listára, pedig tetszett, de hát ilyen a vásárló... anno a gyöngyfehér ZZR-emet is majdnem egy év után vitték el.
jólesz az a fólia rá
persze, mindig kiveszem, összehajtogatom, majd mikor indulok visszahajtogatom, szólok a pincérkisassonynak, hogy mossa meg a hátam, aztán felveszem a fürcsiköpcsimet szerintem Apa hülye
és túl vagy már a bejáratáson?
típusspecifikus? azt hogy csinálja egy fólia? olyan formájúra van kivágva ami pont passzol a tankra? ettől függetlenül bármilyen fóliával le lehet húzni nem kell ahhoz külön rendelni csak egy ügyes kezű mester kell hozzá
teee, hát összehajtod,oszt beteszed a táskába...
mindent én mondjak meg neked? olyan vagyok hozzád, mint Apa a HÜLYE fiához.
Csak azért írtam, mert az én a lombardtól vettem
Bár 0 km-es motorral szerintem nehéz befürödni
Én most fóliáztatom majd Esztergomban a 6-ost, tank és farokidom. Kb. 20 ropi, de a tankhoz speckó motorspecifikus fóliát kell rendelni.
fóliával kell megcsinálni, azzal is lehet bármilyen színű mintájú és azt le lehet szedni és semmi baj nem lesz a gyári fénynek