Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Osztom a véleményét DuB kollégának! Nem gyári színnel kurva nehéz eladni a motort. Tavaly októbertől hirdetem és talán most megveszi egy helybeli srác
Hiába néz ki szerintem jobban, mint a gyári és nem volt összehajtogatva sem, akkor is alig volt rá érdeklődés. Több mint 9000-en nézték már meg a hirdetést. Ha legközelebb veszek motort, akkor valószínűleg nem színezem át, bármennyire is szeretném.
ok megszakértem a témát, danke
sajna nem tudok ajánlani senkit de esetleg a vásárlásban tudok segíteni
hát igen, itt is egyhatvan felett már kezd kényelmetlenné válni. védi a tankot és a nem mágneses tatyeszok felmennek rá, fólián gondolkodtam én is, ha tudsz linket dobni, megköszönném.
kis plekó az jó rá 07-esen legalábbis szinte semmi szélvédelem nincs
mire jó az a tankbőr? védi a tankot vagy másra is jó? mert ha csak védelem akkor van erre való profi átlátszó fólia ami megvédi
tudom, csak cukkollak, de ennyi örömöm had legyen

plexi és buksi dolgok első körben, meg még gondolkozom azon a bagster tankbőrön, de félek, hogy olyan nagypapis lenne tőle a gép
na álljunk meg a Z nagyon jó kis gép én nem fikáztam meg nem is fogok csak a tuono sokmindenben jobb vagy inkább más

na és mit tervezel módisítani rajta?
akkor jó egészséget hozzá
nálam most indulnak a fejlesztések... tudom, ez csak egy Zééé
MAjd télen. :) meg attól is függ mennyi lenne. Véges a kincstár :)
hát az nem kifejezés meg a két akra tényleg mennydörgés
ki leszel szavazva! grat, tol rendesen a talján?
jóéjt
okos ember mindig tervez
akkor hajrá szabd testre a gépet
na de tépek tatélni mert hajnali 4-től 21-ig húzós volt :D
persze, azért írtam, h nehezebb. a vevők egy része kiszórja vagy hátrébb sorolja a listáján a nem gyári fényűeket.
egy darabig nem áll szándékomban eladni :)
soha én vagyok a betolakodó
attól függ ha a vevőjelöltnek tetszik akkor lehet nincs gond
éjfélig kapsz haladékot, hogy elhagyd a Z750 Villát
azzal azért érdemes számolni, hogy nem gyári fénnyel nehezebb eladni, ha arra kerül a sor.
pont most irtam a másik topikba is nem lesz már van mentem is ma majdnem 200km-et
téll mikor lesz meg a tunyód? előre is grat hozzá és sok balesetmentest :)
nekem a gyöngyházfehér fekete kombó :D MAjd még kiderül... :D
én valami olyanra festeném ami nincs is gyárilag