Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen felírtam és mindenképpen beszélek vele. Most gyors átnézegettem, hogy mi merre hány méter a nagy lóerő esetében a láncnál. Nem szeretném, ha mondjuk tapasztalatlanságom miatt elbaszarintom a dolgot és a lánc miután a blokkomat verte szét, én meg szétverném a fejem az aszfalton :D

Nagyon köszönöm. Amúgy ha egyszer megmutatnák hogyan is csináljam, hogy biztosan jó legyen, akkor meg is csinálnám, de inkább bevallom magamnak, hogy ezt most nem merem megcsinálni.
az hogy nittelős vagy nem az attól függ milyen láncot veszel, lehet rá venni végtelenített láncot is meg nittelőset is
én csak azért nem csinálnám otthon mert aze első fogaskereket nem biztos hogy le tudod szedni ha még nem volt cserélve mert gyárilag elég faszán fel van téve
kontakt: Jámbor Laci :70/507 597három
Szia

Az a bajom, hogyha nem nittelőszemmel kellene összerakni akkor meg is csinálnám. De ezt úgy kell összerakni. A Gumisnál nem szokták szétszedni a láncot, vagyis nem tudom. Nem hangzik rosszul. Amúgy mindenképpen egész szettet cserélek. A lánckerekek elenyésző árban vannak a lánchoz képest. Kár lenne a vadonás új láncot a régi kopott lánckerékre rátenni. De ha majd már annyira rossz lesz a lánc, akkor lehet meg kell oldanom magamnak. Bár szerintem 25 km-t elmegy még.

Köszönöm az ötletet!
hali máter. Nem vagyok pesten jártas, de szerintem van egyszerűbb megoldás is. Én az enyémet én cseréltem, nem vagyok nagy szaki, de hidd el semmiség. A nagyvas.hu-n elég jó árak vannak és jó minőségben, onnan megrendelheted a cuccost (első lánckereket is cserélj akkor már szerintem) és a környékeden biztosan van gumiszervíz, bemész, tolsz egy 5öst az egyik dolgozónak az meg kicseréli neked, és be is állítja. A hátsó villán találsz vályatot amin te is be tudod lőni, a lánc mozogjon 2-3cm-t és kész.
Szia

Ha esetleg tudnál mondani elérhetőséget, akkor megnéznénk. Igazából az ár is nagyon fontos, de főleg a megbízhatóság. És ha emellett nem kell nagy távolságra elmenni a jelenleg össze vissza csapkodó lánccal az még jobb.

Nagyon köszönöm. Esetleg ha még valaki tud beljebb valami olyan helyet akik olcsón és jól dolgoznak azt is megköszönöm. Persze neked is nagyon köszönöm plazer ! (Csak a lánc miatt lenne jobb, ha nem kellene messze menni.)
nemtudom hogy pl Göd belefér e neked ott tudok egy megbízható szeerelőt jó áron tud láncszetteket is szerezni! - ez neked kb 25km-re van
Szia

Nekem a maszek is jó lenne. Csak a lánchoz nincs nittelőm, így én nem tudom megcsinálni, és azért mégiscsak jobb lenne ezt ha valaki olyan tenné fel akiben megbízom.
gyári szervíz kell vagy valami maszek?
szerintem ha esztétikai problémák vannak vele az nem gáz legalább úgy fényezteted stb ahogy neked tetszik és lesz belőle egy egyedi kinézetű gép
de az hogy blokk hegesztve van meg két nyomon fut... így az a motor nem ér többet 500-nál.. bár igazából akkor már nem sok mindenre jó
amúg is jó az a tunyó remélem holnap hozhatom el én is
Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Egy olyan szervízt keresnék a X. kerület környékén Pesten, ahol tudnék rendelni láncot a géphez és fel is tennék azt nekem. Esetleg valakinek van jó tapasztalata, vagy tud valakit, aki ezt meg tudná csinálni és nem is olyan drága?

Nagyon köszönöm a segítséget!

Üdv: mater
na ne csigázz
Ha csak karcos lenne és amúgy műszakilag rendben lenne, az évjárat és km alapján egy nagyon alkalmi vétel lett volna. De nem így lett. maradt a Tuono meg az XTX
senki nem mondta h z1000-ről van szó
igen de azt szerintem az új gazdija is kultiválta melyik z1000-et szeretnéd a legújabbat?
Mondjuk az enyémet nehéz nem észrevenni, vagy összetéveszteni valakiével

A suono-t megvettem volna a tiedről, mert jövőre kell az ezresre még 1
:D csak nem, de a te mocidat kiszúrom bármikor múltkor is láttalak a szentendrein suhanni
Persze, mert emelyik hsz-ban nem szerepel a V2, Aprilia, Tuono szó azt már ászre sem veszed
átsiklottam felette
Ilyen motorert a kocsit nem inditanam be,mar ne is haragudj.itt ott,serult,karcos........................
írtam rá 2 embert is neki, a Győrivel már beszéltem is az érdekében és azt mondta ki tudja iktatni. előző oldalon olvasható a hozzászólásom
ha jó lenne ezen az áron már rég elment volna de már min. 1,5 hónapja fent kering itt ott a hirdetése
enyémen is voltak karcok majdnem ugyan ennyiért adtam el, viszont azon tényleg csak esztétikai hiba volt és műszakilag rendben volt teljes mértékben
Wolfy pont immo-zár problémával küzd írd már le neki hogy tud egyszerűen/olcsón szerezni hozzá ha tudod!
Ezt személyesen megnéztem, vigyázzon vele akit érdekel, mert 2 nyomon fut, a blokk heggesztett, nincs tanksapkája (immós zárat egyszerű szerezni hozzá...) minden gyorsrögzített, kb 5dl olaj van benne, gumi, fékek, lánc, lánckerék kuka. DE PERSZE MŰSZAKILAG KIFOGÁSTALAN! Azt hittem kifizettetem a tulajjal a benzinköltséget, retket a sarkon is árulnak, nem kell ahhoz 100km-t utaznom
Hali panyo:)
Köszi a hasznos információt:)
Lehet hogy rám vártatok,de a pega telója volt szimeringes,lehet azt ékeltem Korzikára?Bálint"gazda"szokott ide írogatni?
Ha lessz valami jó kis guriga üzizzetek:)
Lacc