Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te most ne akarjá má négernek naptejet eladni
szia!

dobtam még a múlt héten mailt,ránéznél,hogy tudsz-e segíteni,mert közeledik az indulás napja.köszi
szerintem nem hülyeség sokkal rövidebb úton feszesebben kattan be a köv. fokozatba mint a Z
Valószínü
Mindig használok kuplungot ugyanis nem speed gép ! Amióta az elöbb leírt technikával váltok nem toltam üreset semmilyen körülmény között , azért írtam ide!
Azért hülyeségeket ne beszélj...
meg tök jó a tunyón kuplungolni olyan finoman működik az olajos kuplung tökre tetszik[032]
én? hááát amikor nyugisan megyek akkor szoktam kuplungolni ha húzom neki akkor csak gázfröccsel pakolom
szerintem még dilemmában van....
te most melyik mellett érvelsz?
ok de amikor húzod neki rendesen akkor sokkal jobb mint kuplung nélkülpakolni fel-le
Inkább kuplunggal váltok... az a biztos
áá nagyon jó amúgy a váltója, precízebb mint a kawa
...és olyan hangok jönnek belőle, hogy majd beszarsz.
mármint 5-6 közötti lik kapcsoláskor, olyan 200+ sebességnél...
ha már félig felhúzod akkor minek a kuplung? akkor már csak dobd vissza a gázt aztán csók
Üdv Mindenkinek! Új vagyok itt a Z fórumon ! Váltás elött kicsit húzd fel a lábaddal a váltókart, mikor behúzod a kuplungot szinte beugrik a következö sebességbe !
azóta jól megeddződött a vádlid
Én 1-ből 2-be kúrom el, ráadásul mindig akkor amikor frenkizni akarok, hogy milyet tudok gyorsulni... Múltkor volt a legégőbb, mikor Suzuki nyílt el nap volt baján és úgy voltam vele, megmutatom én a gixxerhaccáznak, hogy milyen egy igazi elindulás... Na akkor olyan szép üreset toltam, hogy az utca végéig hallottam a röhögést, hogy: "Ha motorozni akarsz motort vegyé, ne Kawát " Na bumm....
ZZR-nél többször volt ilyen, itt a Zénél nagyon ritkán, elég pontos a cucc. lehet, a zizinél megtanultam jól berúgni. vagy az a fősuli vót?
főleg ha csapadot neki kapcsolsz egyet berakod lukba és rátekered a nyélgázt
jaja főleg a kawa váltó legendásan darabosan szeret működni
ja ez mondjuk igaz ha rossz a moci akkor elkedvetlenedik az ember
jóvan, én is inkább támogatom a motorstársakat, ilyen a stílusom néha, én kérek elnézést ha nem jól jött le! lesz még ilyen

lehet, hogy tényleg csak annyi, hogy keményebben kell betenni - mint ahogy lejjebb a kollega ecsetelte -, de az a fura, hogy 3-4nél jelentkezik rendszeresen. nálam nincs ilyen. ha elkúrtam, ha meg elkúrom, akkor meg néznek a gyalogok, hogy mit csinál ez a pöcs