Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát igen én is meglepődtem amikor elkezdtem a kanyrok előtt fékezgetni a millével
nagyon gondolkodom a témán. csak egyenlőre még anyagi nehézségek vannak. hétvégén betankoltam a maradék 5e Ft-t a gépbe :D :S
shiver.. ne viccelj mi köze van annak a mille/tuono pároshoz
mindig csak a biznisz háát az első az ollyan hogy ráhúztam mint a zéén és majdnem karmolta az utat :D
leáttételezve biztos teljesen más a Z ezt nem is vitatom
Igen
Mindent lehet!
Én próbáltam 1 shivert,de ha olyan az rsv-n is a fék akkor nem kellene
Gyorsan vissza is adtam egy kollegának.
Nekem csak a hangja kellene
No meg az első felni,egyből el is adnám
azt elhiszem az mindent megfog az a fék! nekem nagyon bejön a V2 meg azok a dolgok amik egy japánon sincsenek rajta sajnos
Hat igen,nekem mint motor a touno nagyon bejön a feher,viszont vagy en mentem szarral(6700km volt benne)vagy nem jött at rendesen.nagyon nagy motorfeke van tudom,es ahaogy mondod kanyarvadasz egy dög,es hegyekben az 1000 versenygepek lemaradnak tudom.a motorfek nekem is gaz volt amikor fogaskerekeket csereltem a Z-en,egy kanyarnal 5böl 2be szurtam vissza,uhhhh beszartam majd rajöttem ez mar nemlehet csak igy vissza pakolgatni.
Egyebkent egy Osztrak motorversenyzö haverommal bezselgetunk erröl h ha LE-ben kellene leirni h milyen az en leatettelezet motorom akkor olyan 135-140re saccolna ahogy megy felfele a hegyekbe.olyan 1000km volt amire hozzaszoktam,h 4töl huzz rendesen,es hamar leforog.El kell mondjam h Martin R1-el kanyarog elöttem,es valahogy nem nagyon tavolodik:-)))
panyo az a dt80 blokk a tied? Bele lehetne építeni egy swalbi vázba? :D
vegyél ki 3 gyertyát a Z-ből és egyből "sor 1"
Látom megy itt a vita a sor4 és a v2 között
Én személy szerint sor 1
nekem az rsv-ből egyedül az első fék ami kellene. Az megfogott. :) Semmi más....
:D nálunk tehernél fordult elő... üzemképes állófűtéssel :D elmentünk megnézni plató kettétörve akksi nyema.. mondom ebbe hol az állófűtés. mondja a csávó hogy a fülképen :D benézek :D egy nagy lyuk vágva a fülke oldalán és egy sparhet be volt állítva XD :D
elég de azért nem fog zavarni a V2plussz kraftja
vízálló szívrgyújtót honnan tudnék jó árban venni? dzsípíesznek kellene töltőnek XD :D
bazz az kínos mondjuk sv nekem egy kicsit stílustalan motor meg majdnem olyan mint a gsxr tucat, rengeteg van belől - ez persze nem jelenti azt hogy rossz - csak nem szeretem ha mindenki olyanon ül aki jön szembe
Ló estét! :D
Ehhez csak annyit tudok mondani hogy a magyar utakra a kicsi zé ereje bőven elég. Hétvégén voltam csapatni egy kicsit. Volt ott cbr1000F cbr1100xx vfr750 és vfr800. Tudom nem egy kategória de kanyarokban a zéé jóval jobb. egyenesben meg tudtam vele a lépést tartani.
Ló estét!
Erre a gondolatmenetre 5...azaz...5 pontot tudok adni!
szeva Körfa
ha van időd dobj 1 elérhetőséget légyszi,
kis labanc nyaraláshoz kérnék segítséget, tanácsot
köszi FIGU