Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd figyelek a szavatossági időre vagy átcimkézem a poént
persze na ne szívd a vérem

amúgy ki jön még open road fest-re?


más: tuonora keresgélek bukógombát... 2 helyre is lehet tenni eddig egy gyártót találtam aki minkét helyre gyárt egyforma kinézetben de a szett ára 82k
hú, itt a Zé már nagyon ciki
kár majd lesz
de az is lehet, hogy a srác szimplán alakváltó
Látom nagyon izgulsz ( nincs mert nincs elég korpa még hozzá)
Írtam hogy a Z-vel megyek a roadfesztre
van már V2?
de FZ-ről tök simán leér a lába az sokkal alacsonyabb mondjuk nekem 190-es hátsó volt fent az is emel rajta egy kicsit
azé hastájékon van tanktámasz meg komfortülés
Áh, értem, ez biztos olyan, mint amikor én a kedvenc lábosomat viszem magammal...
Biztos klassz lesz a túra, kérünk majd sok képet!
Hali!

Nekem is csinált hasonlót meg a lefele sem mindig volt jó. Váltókar tartó le karostól szétcsavarozod és bezsírozod nekem tele volt kosszal és szorult. Egy próbát megér ha nem is ez a baja de sokkal könnyebb a lesz mozgatni
óbaz most esett le. nem a Te gépedet, hanem úgy általában. kisembernek minden kicsi...
Én is ezért vagyok 98
az hogy az enyém magas volt de minden futómű cucc gyári volt rajta
az izom nehéz nem a háj! annyi az
hogymi?
hol vagy te kiló körül? Girnyó
azért ha megnézed a fotókat a gépről látszik hogy nem módosítva
kutyacsonttal lehet variálni azért, mikor elhoztuk, a kisebb volt fenn, icipicit pitbike-os volt a fíling
nem is kis embernek való elmentünk motorozni egy ismerőssel FZ1-e van, asszondja hadd üljön már fel csak hogy milyen felült éppen hogy lábujjhegyen ért le a lába... ez nem kis embereknek való
királyok vagytok
súly x erőkarra gondoltam, no meg jóval magasabban is van mint az eredeti sp (nem az az sp ) , Te meg ugyanott ülsz, azért eltolódik. szóval okosan jah, hát én is kiló körül, de ezt szereti a Zé
túra túramoci bmw k1600gt na az igen

nembaj addig is gyűjtsd be a sok jókívánságot!
hali
előfordulhat, más típusnál is van ilyen néha,
legyél kicsit határozottabb, vagy próbálj állítani a váltó karon hátha segít