Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

asszony marad, ez kanbuli. sok cucc kell: kempingfelszerelés, motoros cuccok, ruhák, pipere, semmiben ne legyen hiány. Olyan fontos dolgok, mint vízipipa, hangfalak, hogy este szóljon a raggie a szivargyújtóról!
hali Bivaly koma!
ez fasza lett, de baszki ha le szállsz hanyatt dől a gép
viszont ha nincs rajta cucc repülni is lehet vele
vicc nélkül jó pihenést, kisebb túrát is nyomtok néha
FIGU
a súlypont én leszek 104kg+ruha
túra moci ez! Kösz a jókívánságokat, de csak jövő hét szombaton indulunk
uccsó képen látszik, hogy kicsit megváltozik a gép súlypontja. nem szitál be nagy sebességnél? mondjuk kerekezni könnyebb
amúgy nem gondolkoztál még el azon hogy vegyél egy túra mocit?
atyaég mekkora csomitartóóóó ilyet sem láttam széles utat a túrához
itt nem ez a megszokott hangnem
Jó utat,stb és várjuk a fotókat és videókat...hajráááá
ok de mi miatt van ez mert bénát kapcsolsz - nem pöckölöd fel rendesen - vagy felnyomod ahogy kell csak nem veszi a fokozatot? ha utóbbi akkor vár rá egy váltó javítás
Hová mentek, az Északi sarkra? Elég messzire kell menni ahhoz, hogy ennyi cucc kelljen. És még azt hittem, a lányoknak van sok cucca (vagy ebbe megy a barátnőd holmija, mert akkor világos... ).
evel se lessz egyszeru motorozni......
de hat ami kell az kell!
Minden jot, sok elmenyt, es vigyazzatok egymasra
Nincs ezzel semmi baj. Akkor te még nem láttad, hogy milyen málhákkal járták be olaszhont. Vizeshordó és társai. Semmi baj nincs ezzel a málhával. Van ennél durvább is. A lényeg, hogy megfelelően legyen rögzítve.
ezzel az első rendőr a határon túl kiveszi alólad a motort. De lehet, hogy a határon innen.
Igyekszünk vigyázni és sokat fotózni! Vettem egy új kis fényképezőt Sony HX9. FullHD-t vesz fel 50p-vel, szóval a videók is jók lesznek.
16 nap
Fotózzatok sokat és vigyázzatok magatokra.
Bakker, megint mennyi cuccot visztek
Elkészült a túradoboz tartó konzol. Eddigi legtöbb cuccot tudom majd elvinni és még kényelmesebb is lesz.
Gempatour 2011 egyszerűen oszt kész.
igyekszem
Semmi Gempa-tour West?