Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Épp ma is tologattam egy mille-t
Mindkettővel nemegyszer mentem, mielőtt a Z-t vettem, van a baráti körömben! Meg egy barátom az aprilia-nál dolgozott!
miért volt tuono/mille-d?
Tapasztalat
igen az R széria az aminek eleve lenni kellet volna
Még nem mentem a Z750R-el, de az már jobb fékeket, jobb futóművet kapott. Akinek meg nem elég a 100 lóerő, az vagy bolond, vagy Rossi
Ráadásul megbízható paripa.
Mindenben
és ha ugyanezeket megcsinálod egy tuono-n akkor mivan? ha meglesz a gép azért veled is mennék egyet szívesen akár cserélhetünk is egy körre, legalább látom mennyivel jobb úgy a Z mint az enyém amin csak egy Mivv dob volt, meg fém fékcsövek
Igen ,ezekben jobb a Touno futomu,fek,plussz a nagy nyomatek.
En varialtam a Z kicsit es igy azert eleg jo lett.
Zx-6 hatso rugostag,`k&N filter,-1 elore,plussz 2 hatra ,plexi,brembo fekbetetek,5.1 olaj,.Leo vince kipufogo,es igy mar nincs erezheto kulönbseg(csak minimalis).
amúgy mi az amiben szerinted jobb a Z mint a tunyó? nem azért írom hogy ne lenne ilyen csak kíváncsi vagyok a véleményedre!
illetve hogy miket variáltál a gépen?
igazából azért sem zx10 mert nincs kedvem hasalni, sokkal jobb egy kényelmes naked bike
szerintem tunyó nagyon jó kis motor kezes, erős - főleg Z-hez képes - futómű fék meg ég és föld azt kell hogy mondjam sajna ebben Z nem olyan erős
ettől függetlenül még mehetünk együtt
ahogy erzed.nekem a Touno nem jött be annyira mint ahogy gondoltam.jok voltak a fekei,kemenyen huzott,es ennyi.
Aztan,megvettem a 08-ast ,atepult kicsit,es most mar örulök h nem Tounot vettem.
Kemenyen meglehet varialni a kicsi Z-et keves raforditassal is
hát jha... a legolcsóbb is 45e FT/db volt... annyiért inkább nem veszek :D ezt az egyet kellene eladni :D
csak azért jó lett volna gépelni egyet :D XD 2 kicsi fekete zéé :D
hát még mindig a tuono felé húz a szívem
hát igen hella sosem arról volt híres hogy olcsó
ne sírj nem a tiedet vitték el
hat akkor vedd meg azt a 10-est,ami olyan szep.
egy kis off:
szombat hajnalban jövök hazafelé. Látok az úton valamit.. mondom megközölöm kocsival de csak felakadt. visszatolatok felveszem. És egy tök jó szinte új hella távfényszóró teherautóra ledes Angel eyes helyzetjelzővel.. mondom van van 5e Ft veszek egy párját és jó lesz. Erre nézem a hella honlapján. 63e FT/db... :S
most már nem is tudom ma elvitték Z-t sajnálom azért jó kis gép volt... most kezdhetek imádkozni hogy találjak jót helyette
Nem olcso gepek,talan nem veletlenul
Egyebkent miert nem hergeled fel kicsit a Z-et?
Hali.Írj már rám egy mailt hogy hogyan bonyolítsuk le a rendszámtartót elérhetőségem az adatlapomon.