Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

duB te hülye vagy
nabezmagolj, tudtommal nem őriztünk együtt birkát! ha meg nem érted a viccet, az a te bajod.
mi volt a kérdés? hogy normális-e a jelenség? egyértelmű, ha valami nem rendeltetésszerűen működik, akkor nem normális. mi ebben a nem érthető?
Kössz bazmeg, te is sokat értesz hozzá látom...
szerintem Te is tudod a választ, a sebességváltó feladata, hogy egyik sebességi fokozatból a másikba kapcsoljon, és ne közé, különben sebességközéváltónak hívnák, de hát mi a gyöknek kellene egy ilyen haszontalan berendezés. esetleg akkor, ha van mellette tarkószolárium vagy sós vízzel működő tengerikürt. bár nekem 2006-os van, ott akkor vált kettő közé, ha f@sz vagyok
CsöcsFeri emléktúra
Sziasztok. Egy éve van nálam egy z750 (2004) és sokszor előfordul, hogy amikor váltok felfelé kb. 3-4 körül ketté közé vált... Mintha üresbe lenne. Ez normális?
És most mi lesz a túra neve?
Menj a motorodert.igy ez nem mukodik.
14-es imbusz kell a régi kicsi z első tengelyéhez.
más dobot nem is szabad rakni rá ehhez ván gyári ecu program is meg minden
aztán ez kianagybüdöslófaszt nem érdekel, én mennék érte a helyedben amikor akarok olyan nincs hogy ne adják oda
tunyót eleve gyárilag 2 fogaskerékkel adják
14 asszem
Nemtudom,nekem a futomu igy teljesen optimalis.
Mellesleg amit nemertek,ha a Touno annyira jo.akkor majdnem minden masodik nem tenne fel mas fogaskereket .
Engem nemerdekel,amugy,nekem a Z most teljesen megfelel,es igy jo nekem .
Ami allat a Tounon a 2akra ha szol rendesen 7-9ezren
Én biztosan bemennék asztalt borogatni
Mármint nem a motort adták el hanem az üzletet. Legalábbis remélem hogy nem a mocit.
Szerintem vagy eladták, vagy valami hasonló van. Én is mondtam, hogy gyerekek ez nem így van... Válasz már annak is örüljek hogy egyáltalán felvették a telefont. WTF?
aztán az hol érdekel engem ah el akarom hozni a motoromat az nem kell leltározni
Leltároznak, pont most beszéltem én is velük, hogy mennék 1000-es szervízre
mivannnnn? ok hogy van átadá-átvétel de az akkor legyen amikor én el akarom hozni bazzmeg én kiverném a helyedben a belhét ilyen nincs hogy még ott tartják péntekig, legalábbis az enyémet nem tartanák ot t az tuti... mi a probléma amit miatt nem tudják odaadni?
szaztok:megtudnátok mondani 2006z750 elsőkerék kivételéhez hanyas imbusz kulcskel:köszi.
Hát gyerekek megszívtam az M3 kawával rendesen. Mondom elhozom a motort és viszem kiüttetni az immmót, erre föl közlik velem hogy átadás átvétel van innen semmi se megy ki se be. Legkorábban esetleg pénteken elvihetem, úgy hogy nincsen készen. Hát most nem kicsit van bennem ideg.... Marad 1 hetem gumicserére és immó javításra a túra előtt. Hát ez annyira faxa....
hát lehet!
amúgy meg de egy döntés az más kérdés hogy sajnálod e közben utána de egy biztos valamit venni fogsz helyette
Nyilván tudnék én is olyan árat, amire többen mozdulnának.
Azért ez nem kizárólag 'egy döntés' kérdése, hogy mit akarsz.
Nem passzióból árulja az ember...
Lehet ezért nem vagyok kereskedő?
Már ősszel feltettem, de tudtam, hogy a kutyának sem fog kelleni, de amint jött a szezon, azonnal elkezdtek hívogatni.