Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah de hirdetnek belőle vagy 5 darabot és ami normális 2 milla
Igen az sp2-re gondoltam en is.a feher alapu kimondottan szep
Vaksi is, öreg is. De azért örülök. Pedig próbáltam figyelni, hátha látlak. Tegnap reggel egy szép fehér Z750-el találkoztam.
Hi!
Nekem sajna nem jó
Robis!
Tegnap reggel majd kiestem az autóból úgy integettem a Soroksári Lidl-nél te meg észre sem vettél,délután ugyanez csak Harasztin,vaksi vagy
nem is nagy :D 4 teherautó volt. mostmár csak 3 van. meg van 4 rakodó
húbazz akkor azért ez nem egy kicsi cég.. de hát jah eléggé felmentek az árak
én most jöttem vissza, holnapot még nem tudom de addig még kiderül
hát én most focizni megyek a haverjaimmal
de ha valakinek jó holnap 11 - 14 között vágok egy kört pest körül
FIGU
hát jha :S tavaly nyáron havi szinten 3 miska volt a diesel.. :S Most ilyen áron mennyi lesz. Na ezért lesz vége sajnos :(
az fasza
én megyek csak még nem tudom hogy holnap vagy vasárnap... és valaki most mondjuk legkésőbb fél óra múlva valamerre?
hát az meg ilyen nagyon soft V2 meg nem is tetszik annyira... igazából most ami tetszik a triumph speed triple 1050 csak ezek még horror áron vannak - igen tudom ez sor 3 - mille/tuono, meg olyan motorok vannak még a listán amire még jó ideig nem lesz pénzem bimota, ducati
Hát jha.. Egyre többet fizetünk üzemanyagra, a súlyadó ilyen adó olyan adó és fél évig ingyen dolgoztál majdnem. Főleg ha becsúszik egy kis hiba az alkatrész meg nem olcsó.
hali skacok
holnap délelőtt Bp környékén valaki valahova
Csucsu, Panyo
FIGU
35 km városban.
SV1000?
hát nem tudom firestorm nem nagyon teszik, SP-ből meg max az SP2 de az meg arany árban van viszont csak az ami elfogadhatóan néz ki
Miert nem veszel japan v2-est? vtr-je van egy ismimnek 54000km-rel tipp-topp isteniti.
Mentem vele hat nem rosssz
nem kell vigyáznom mert nem kell belőle csak normális
Plazer, az én BMW-mben 15.000 km volt, amikor megvettem, a szalonban állt, és úgy nézett ki, mintha most jött volna le a gyártósorról. Olyan szinten tiszta volt, mintha benyát sose látott volna. Egy terepmotor... Szerintem attól, mert tiszta, még lehet benne akárhánytízezer kilométer is, mert le lehet pucolni mindent, ha valaki igazán le akarja pucolni. Vigyázz azzal az összelegózott olasszal!
Cső zsiványok !
Haverom akar venni egy 2009-es z1000-et. Mire figyeljen az általános hülyeségeken kívül? Hány lóerős egy 2009-es? stb.
bárcsak lenne kawában V2 még nemtudom úgyis csak olyat veszek ami jó vétel, legyen akár kawa akár aprilia.. még meglátjuk... jah meg előbb legyen nálam a cash..........
Szerintem is maradj a Kawanal ,nem elkeseriteni akarlak,de mostanaban en is eleg sok rosszat hallotam az olasz gepekröl(tutti barati körböl).
Egyebkent az a 10-es tenyleg eleg jonak nezz ki
jah ezt is n éztem már leginkább egy tuono kéne de aztán majd lesz ami lesz