Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amszterdam, Párizs, Disneyland, Normandia, Bourdeau, Aix-en-provence, Bp a terv, de változhat.
köszi
azért a tied is fent volt egy jó ideig
Ne azt mondtam, hogy kopott, hanem azt, hogy szar
Az enyémet a második telefonáló el is vitte, majd utána visszahívott az első, hogy neki is kellene, és míg le nem vettem a hirdetést, hívott még egy srác Miskolc-ról, hogy neki is azonnal kellene, leugrana Pestre megnézni. Én nem adtam olcsón az enyémet, de tényleg hibátlan is volt, sok extra + minden gyári alkatrész. Az enyém 1.4M-ért ment el.
merre mentek?
ha nem így gondolnám nem vettem volna de köszi
Ja, jövő hét szombat reggel induláááááás nyugatra!
Szép ez a Tuono, bárki bármit mond!
na meg várjál! volt egy másik user is akinek bivaly0 volt a nick-je de aztán megváltoztatta, neki volt fekete Z-je... de ezt sem lehet már követni
nem lehet azt számon tartani kinek milyen színű micsodája van :D
piaci ár az amenyiért el lehet adni, szóval nehéz megmondani mert árulni lehet sokáig úgy mint Otto
szerintem egy hibátlan olyan mint az enyém volt az olyan 1,2 max, meg el kell dönteni mit akar az ember árulni vagy eladni, mert elég sok típust nézegetek folyamatosan a hahu-n és nem nagyon van a készletben változás ugyan azokat árulják hónapok óta
Én narancsos vagyok, (de nem fideszes)

Szebb jövőt!
És egyébként ez a piaci árához képest hol van?
és el is vitte vagy csak jött? :D

amúgy meg én nem vagyok a kiemelt hirdetések híve, én pl. azokat rögtön átpörgetem nekem a mezei kell és ezzel szerintem sokan vannak így - nem bizots hogy előny
Nos, én a 8 hónapi árulás alatt engedtem 150 ropit az árból és most jött rá vevőm. És a hirdetésem szinte végig kiemelt volt a Használtautón.
nem vagy indiszkrét 1 misi kereken de azért az enyém esztétikailag hagyott némi kívánnivalót maga után farokidomon volt egy repedés, jobb oldalon, dekli, segédváz horzsolt, fejidom oldla, lámpa búbja szintén horzsolt, tankon egy picit horp amit a kormány nyomott bele kb. ennyi
Ha nem vagyok indiszkrét mennyiért?
Természetesen lehet olcsósítani, de nem hiszem, hogy ez az ár annyira extrém.
De győzz meg ha tévúton járok
el lehet azért adni csak jóárasítani kell ha nem csak árulni akarod
én most adtam el pedig nem is hirdettem
Hello,
Igen, konkrétan 1 érdeklődőm volt márciusban. Azóta nulla...
Nyilván a legnehezebb időszakban próbálkozok én is.
dehogy sok, ha nem kenyérre kell akkor nem kell eladni
jah amikor a kép készült volt benne vagy 200km
Szia Robi!
Bocsi a késői válaszért, csak most jutok ismét gép elé....
Egyelőre úgy néz ki a gyerek illetve a munka mellett szinte semmi időm motorozni.
A bejárást ugyan élvezem, de ahhoz szerintem egy ekkora vas sok...
szar a gumid
hát jah még így is olyanokat lehet vele gázra kerekezni
meg nincs olyan mint a sor4-nél hogyív végén csutka gáz, mert kipörgeti a kereket jó móka amúgy játszani vele ahol meg ilyen tüköraszfalt van pl.: fót még 100 fölött is megforgatja a hátsó kereket egy gázra