Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha rám hallgatsz hagyod a faszba az Apriliát és megveszed ezt a jóárasított Kawát: link
még így is hogy ennyit melóztok tönkre fog menni?
Nem panaszkodom erre. Viszont mivel családi vállalkozás elég keményen dolgozunk :S Sajnos elég sűrűn van hogy szombat vasárnap megyünk hajnali 4-től este 8-9ig. Ez inkább a nyárra vonatkozik.. De tél is húzós. De sajnos úgy néz ki hogy mint minden ez is a "válság" áldozata lesz :(
mindent ami szép és jó amúgy egy nagy francia kozmetikai céget
Mit képviselsz?
hány km-re vagy a melótól?
én mióta területi képviselő vagyok nem tudok mocival járni, meg van céges kocsi is de mindig vágyakozva nézek ki az ablakon amikor látom a motorosokat
Meg drága is, havi 30-35 ezer csak az üzemanyag.
De jó lenne nekem is ilyen meló. Azért a napi 2x 1-másfél óra utazás nem valami kellemes.
De szeretnék mocival munkába járni én is . Csak 5 perc gyalog így ha tehetem gyalogolok:( Másik utcába járok át :D XD
Sietnem kell is haza meló után. Így negyven perc alatt otthon vagyok.
de jó neked én is úgy szerettem mikor járhattam mocival melózni
Igen, így néz ki a gépem. Holnap is így leszek. A Zöld-fekete kabátban
Sziasztok!
Esetleg valakinek Suomy Explorer sisakhoz van feleslegessé vált anti-fog plexije? Érdekelne!
köszi
nagyon várom már a hétvégi csapatást elvileg fasza idő lesz mindkét nap végre
én szinte minden nap látok 1-et, 1-et valamerre a városban, narancs, fekete, zöld mindig más
még az alap sztori nem volt annyira gáz mert banki lefoglalt volt simán elvehették aztán állt X ideig valahol de ahogy megnéztem "élőben" kibújt a szög a zsákból... na mind1 majdcsak lesz egy balek aki megveszi
Én meg 1 feketét tegnapelőtt Sorin a Shell kúton
Robis motorral jársz dolgozni?
Múlthéten Sorinál szembe jött velem 1 zöld Z,dobozzal Gyapi féle kis plexivel.
Nekd is drága panyo. Ma reggel a reitter-Szegedi sarkán láttam egy narans Z750-et. kicsiZ. Innen volt valaki?
Estét
Apám, 890 km egy 4 éves motorban? .

Bakker öreg vagyok, de ekkora marhaságot még nem hallottam. Az a motor több gépből van összetákolva, azért tiszta. Se szervízkönyv, se semmi.
az első kicsit drága a második meg igazából 1 évvel öregebb de tutira még régebbi gyártás legalábbis a farokidomból itélve mert még a régi van rajta.. szóval ez is vétó
Sziasztok!
Nem tudtok véletlen Z750 eladó blokkot ? Vagy blokkházat?

Hegesztve lett az egyik deklit felfogató menet. A hegesztés elhúzta a blokkfelet, a nyugvócsapágy meg megforgott...

előre is kösz!
tuttomobili@gmail.com