Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem bántani a narancs Z ket :)
Kipuffra kell
kedves fórumos barátaim!
segíccsünk már ezen a szegény gyereken dobjuk össze a védőjére a pízt én nem tartok rá igény jótékony célra ajánlom részemet
Ezazzzzzzzzz
még a végén megsajnállak és megveszem
Moderátor nem mer idejönni! Elhányná magát a sárga vackodtól
vidd má innen!
kedves moderátor lécci töröld a képeket
Natúr fekete, tehát rögtön festhető is akár, Ermax cucc. Posatköltséggel együtt volt 40 pézembe, de 38é megkapja akárki! Le lehet ellenőrizni, motorparts-tól van...

Plusz még van egy hátsó motoremelőm is eladó (luois) 5000pézé! Sajna R1 nem megy fel rá...
drbig rakj fel képet meg árat a sárvédőről mert lehet egyik ismimnek szüksége lenne rá ha megtudtok egyezni
szar ügy
Ja és még mindig megvan a 2007es z750 sárvédőm! És ELADÓ!
Jöhettek nekem szurkolni
be voltál baszva és nem mondatd volna h igyunk egy sört jóvan
úgy legyen, ígérem kicsivel józanabb leszek, és tudunk értelmesen dumálni.......
köcce igérem mennek is
madáron rem veled is találkozok újfent
van már egy tavalyi e-ringes de azt valahogy digitalizálni kellene
Janika jók a videók ......már csak pár hét és mehetnek fel a saját videok
nem kell ahhoz nyelvismeret van szótár és már megy is minden, én már behúztam egy két igen érdekes dolgot rajta potom pénzéért
ez csak a kezdet volt ma majd mikor a sajátokat nyomom felfelé
Jürgen állítható rtartó mennyibe fájna
Hello Jurgen-koma!

Latod, lassan a teljes Z forum legenysege lecserelodik, de ra se rants oregem! Mi meg az alapitok kozul valoak vagyunk! : ] Nekem mar nincs meg a Z, de latod neha vissza jarok. Egyreszt, hogy andykara vethessek nehany sanda pillantast, masreszt lestem, hogy mikor rakod ki vegre a nyari E-ring videot? kacsorjanika - az ujhullam tagja - ma megbombazta az oldalt par fekete-villam videoval. Jo lenne kontrazni neki, nem gondolod?

Mit fogsz venni Z utan?

Capa
jürgen. szia :) táncsak nem eladod a vasat?
Sziasztok !
Köszi Zrider a kerítést, megy a jutalék siker esetén , de a viccet félretéve még amíg a gép megvan, addig a leovincsi gpstyle eladó . Magunk közöt szólva ebben a havas télben egyelőre asszem még meglesz a gép. Egyébként még eladó külön róla az alsóidom, oldal hűtődísz (karbon) állítható rendszámtartó. Ez itt a reklám helye
Akit érdekel valami: jurgen@freemail.hu

üdv (külön Andykának is, ezer éve nem beszéltünk, remélem boldogok vagytok együtt a kis feketével )
Jürgen
Szassz! A figyelmedbe ajánlom, h Jürgen elég frankón beakciózta a nemrég szerzett Leo Vince kipuját ! Ha érdekel jó faxa dob Téged v bárki mást a fórumról, most jó árban be lehetne húzni Tölle!