Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meddig szóljak ha kell?
Haaaat, nekem elegge izlesficamom van, de ez azert mar kicsit tulzas... Viszont feltunonek feltuno. Ha tenyleg kell, irjal e-mailt, rendelhetunk. Itt talaltam, van tobb szinu is:
http://www.eagleparts.de/index...
Neked nem tetszik?
75 euro, de most komolyan ilyet akarsz a motorodba?
Sztem bármelyik motoros kiegészítős akármilyenes bótba kapol

http://www.bikepics.com/pictur...
Meg, de az micsoda es hol lehet kapni?
Csuti drága! Te édes angyalka! Meg tudod érdeklődni angel eyes mennyi péz "07-es R1-be?
Aha, beraktam az e-mail cimem az adatlapra.

Hallo!
Akar meg valaki valamit Nemetorszagbol? Meg ezen a heten tessek kitalalni, mert egy-ket het amig a posta kihozza, aztan meg megyek haza!
TomLamb, Neked is köszönöm az erőfeszítéseket! Remélem sikerül megolddani ezt a problémás projektemet csutkával :))

.coR
Akkor hogyis tegyem amit ilyenkor tennem kell? :DD Írjam össze és küldjem el neked valahova?

KÖSZÖNÖM SZÉPEN!

.coR
Gyönyörű motor ez is csak kicsit sok nekem a fekete :D

Egyébként nekem a sport bikeok közül a 2006-os R1 és a 2003-as Triumph Daytona 600 tetszik a legjobban. Anno majdnem ilyet vettem Z1000 helyett, de hála Istennek nem tettem! :DD Az R1 túl drága volt :) A Daytona pedig "csak" 600-as, aminek nincs akkora nyomatéka alacsony frodulaton, mint amekkorát minimum szerttem volna és a szervízelése... haggyuk inkább :) de borzasztó jó rájdolni!

De a Z1000-res mellett dötöttem minden szempotot figyelembe véve. Sokkal inkább az én igényeimnek megfelel. Nyomatékos, nem kell a halálba forgatni, kellemes a hangja, GYÖNYÖRŰen extravagáns (nem egy mindennapi forma volt), rövid, fordulekony
és sokkal kényelmesebb mint az "ellenfelek". Jaaaa! Majd elfelejtettem a 190-es hátsó gumit! :D IMÁDOM!

.coR
Ez csúúúúúúúúúnyaaaaaaaaa! Enyém szebb!
Akkor lassan "ereggyetek" ár az R1 fórumra!
Ja, bocs!
Tényleg ormótlan piros csíkok vannak a kerekén ...
De ez a 06-os itt a képen! Ez nem tetszik Dr.big-nek, szerinte órmótlan...
Hali coR!
Csutka ajánlatával élve megoldható lenne a Rizoma projekt ...
Gratulálok!
Küldök egy képet a gépedre.
Csak halkan mondom, hogy nekem is ez a háttérképem ...
Meglesz, meglesz!
Gratula hozzá!

(jó pucsítást a jövőben! )
Köszönjük szépen!
Nagyon szép a gép gratula!
Ha nem talaltok Magyarorszagra szallito ceget, akkor esetleg meg lehet hozzam is rendelni, es Karacsonykor haza tudom vinni. Olyan mindegy, hogy hany embernek viszek mit, csak beleferjen a borondombe... A tulsulyt ti fizetitek...
Itt az én vasam, gyönyörködjetek:
Hali Peety!

Huhhh... egyelőre ennyit a kipuról. Hazafelé a városban egyszer-kétszer ( na jó sokszor ) megcibáltam a bajuszát. Aztafakk.

Holnap kipróbálom a betét nélkül. Csak a kíváncsiság kedvéért...

Üdv
knapet
Rémálmaim között se legyen állásbani, csatornafedeles boruló...év legelején egy zsír új, rendszám nélküli Tiger-t próbálgattam, eladó (=kereskedés-tulaj), haver, annak barátnője előtt...jövök visszafelé mán, felfelé a hüvelykujj, szélesen vad vigyor az élménytől, pont előttük parkolok le egy lépésre...de csak parkolnék, basszki, máris 90 fokban borul el oldalra minden. Fémes csattanás és halálravált kereskedő ábrázat...el lehet képzelni, azt hittem kiszaladok a világból szégyenemben