Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bizony-bizony, sajnos nem szállítanak, s mi több a felindulásom is hirtelen volt. Nem találtam egyelőre másik on-line Rizomas céget, sorry ...
Szervusz! Budapesten akármikor megtekinthető a kipuff!
Adok egy mailt oda írj és válaszban megküldöm a telefont amin elérsz!
De jah... innen nem szállítanak hungaryba ha jól láttam..

.coR
Rendben nagyon örülnék neki. A ,ultkor felvettem a kapcsolatot az osztrák kirendeltséggel is, de ott nekem azt mondták, hogy csak a kereskedőknek/viszont eladóknak szállítanak.
De szerintem hülyeség...

.coR
Lehet, hogy pont rossz címet adtam, mert ők nem biztos, hogy Magyarországra is szállítanak.
Átnézem a "címgyűjteményem"...
Szia!
Szerintem direktben kintről. Pl.: http://www.tlo-bikeshop.de
Hali!

Nem vagyok profi szerelő. Ha jól vettem ki a szavaidból elcsúsztál, de nem fulladt le, felállítottad és hazagurultál. Majd leállítottad viszont utána nem indult be. Szerintem a karbi nem nagyon szeret a függőlegestől extrém módon eltérő szögben tartózkodni. Azt is írod, hogy az önindító nem forog pedig kap áramot. Én amikor utoljára egy 600as hondán önindítót csináltattam, 23 pénz volt 1 év garival. Mondjuk ennek majd 3 éve és vidéken volt. Azt még megpróbálhatnád, hogy "betolod". Lehet, hogy beindul és akkor legalább lábon tudod elvinni villamossági szerelőhöz. De vannak itt nálam sokkal hozzáértőbbek is, az is lehet, hogy teljesen mellélövök.

Üdv
knapet
Hello!

Megnéztem, továbbra is érdekel, de az "üzlethez" valahogy gördülékenyebb kommunikáció kellene.

Azéer kérdeztem az utánvétet mert azt olvastam az oldaladon, hogy Zalaegerszeg. De ha pesten is jó neked akkor el is tudok menni érte. Mondjuk akkor legyen 70 és el is megyek érte.

Üdv
knapet
Tschak viczelni próbáltam... ;-)
2001 Kawa ZX6R .azthiszem karbis. Tanácsot kérek mit ,hol nézzek. Ha nem tudom megcsinálni csinéltatása kb mennyi szervizbe.
Helló!
Köszi az infokat, ha van tapasztalat oszd meg légyszi .
Nem tiszta még, hogy 40 ejuró az első hátsó emelő együtt?
Mert az nagggyon fasssza ár lenne, postakőtség publikus, illetve tudnyi má mennyi az annyi?
Üdv FIGU
Hali Zrider!
Kőszi a gyors választ, sajna nem nagyon volt időm forumozni .
Most néztem bele látszik hogy kurvára ráér mindenki, rajtam kívül.
Tavasszal gondoltam én is 1 első lánckerék cserét 15-re , bár eddig se volt gondom a pirosnál!
Ha neadj isten valami fasza csőbe belebotlasz, keress!
Csá FIGU
A moci most nem jön... És idefele meg nem bőröndben hoztam... Meg a bőröndöt se a motoron...
hy z raider ,ha +van még a raptor engem érdekel. üdv a mohácsi z-s
Akkor jó nagy bőröndöd lehet ha a moci is belefér...
Juj, még szerencse hogy mindketten megúsztátok, de nekem gyanús, hogy holnapra lila lesz a lábad, azért ez a motor nem két kiló... Ezt én egyszer az udvaron produkáltam még az Er-rel, de olyan idióta szögben, hogy hirtelenjében ki se bírtam mászni alóla. De aztán a családomnak nem tűnt fel hogy ott bénázom, úgyhogy mégis kimásztam...

A bőrönd elég nagy, de repülővel megyek.
Srácok, RIZOMA termékeket honnan tudok rendelni?
Próbálkoztam a motorwolfnál, de már kb 4 hónapja megrendeltem a oldaldekli védőt és azóta is semmi...
Van meás elosztó?

.coR
Hánymekkora bőrönd fér a mekkora autódba?
Hjuujjj gyerekek... képzeljétek, ma eldőltem a kicsiZvel... Azt hittem infarktust kapok. Gurulok a lámpához, pont piros volt. 3 sáv, tele autókkal. Én persze a sor elején. Megállok, letenném a jobb lábam, erre ott egy csatornafedél ami a súlyomtól egy picit megbillent és ennyi elég is volt... Szerencse, hogy a lábam alá tudtam tenni úgyhogy semmi sem ért le, egyedül a tükör állítódott el. Na utána jött a mutatvány. Lábat kicibálni, mocit felálltani... mindez olyan gyorsan sikerült, hogy mire zöld lett már indultam is tovább.

Szerintem a mögöttem lévő kocsikban tutira megszakadtak a röhögéstől... gondolták na nesze neked jaszkari...

A lényeg, hogy nem lett semmi baja kicsikének. A csizmám meg szerencsére jóféle protektoros vastagon...

Naszépestét
knapet
közben rájöttem, hogy ez a dobogókői ovációm meg apriliás dumám egyszer már lement adásba ...
bocs", de új motoros, először Dobogón szindróma volt/van, hehe. még mindíg könnybe lábad a szemem
Jah persze, ilyesmit tudok hazavinni. Irj legyszi egy e-mailt az adataival (katalogusszam, ar), beraktam a cimem az adatlapra.

Meg ha kell valakinek valami a Louisbol, irjon egy e-mailt, Karacsonyra haza tudom vinni, ami egy borondbe befer. Postakoltseg 5 euro korul van, de ha nem szakad a havaseso, en is el birok menni odaig (csak mondjuk nem biztos hogy minden van ott helyben). Varhato magyarorszagi szallitas dec. 19-20....
Igazán irigylésre méltó, hogy Nálatok még ilyen is van! Igaz itthon is van, de még nem éltem velük...
Őszintén, nem annyira a 15%-os akcióról volna szó, hanem egy akksitöltőről. Szoktam tőlük rendelni, de itthonra elég sokba jön ki a posta, így megfontolandó a rendelés összege. Bécsbe mostanában nem tervezek kimenni. Így tisztelettel megkérdezlek, hogy egy Saito ProCharger töltő beszerzésében tudnál-e segíteni, mivel jelenleg nincs senki ismerős aki menne ki. Szállítás tökéletes Karácsonykor.
Természetesen a felmerülő járulékos költségeket állom!
Szombaton Dobogókő betekintett nekem is, fent találkoztam egy apriliassal, röhögtünk, hogy ezt a taknyot Pilisszentkeresztől pont jókor sikerült bevállalnunk...
En szinte biztos, hogy nem valtom be, igy szivesen lepasszolom masnak, ha valami dragabb termeket akar venni, amire mar erdemes bevaltani (csak egy kod, szoval nem kell rola semmi kulonosebb papir). Lehet toluk on-line rendelni, de en is el tudok menni a boltba (mert itt olyan is van, bi-biiii), es ha nem valami horribilis meretu dologrol van szo, akkor Karacsonykor haza tudom vinni. Vagy ha valaki pont most hetvegen akar Becsbe menni vasarolni, akkor is jol johet. Szoval ha valaki mar regen kinezet valamit, es nem vette meg, mert arra vart, hogy learazzak, na akkor itt a lehetoseg.
Szia!
Hogyan tudnánk ezzel a lehetőséggel élni?