Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy egyszeri 15%-os kedvezmenyem a Louisban 1 termekre, bevalthato most szombat/vasarnap a boltban vagy on-line vasarlasnal. Ha valakinek kell akkor szoljon.
Hi,
Én alapvetően nyárra vagyok berendezkedve motorozás terén. Nincs ilyen időre ruházatom.
Én most a téli sportokat várom már.
Habár egy-egy kellemesebb napot nem tudok kihagyni a motorral...
Üdv.
Helyes!
Hali!

Gondoltam, hogy nem fogod kibírni...

Amúgy nem mi voltunk, mi olyan 2 körül jöttünk Egom felől és csak ketten voltunk. A harmadik emberke egomból hazafelé indult Tatára.

Figyelgetem a felhőket, de szerintem én ma is motorral megyek a dolgomra...

üdv
knapet
Szia Knapet!
Szombaton végül nem bírtam ki én sem, mentem én is egy kört, s pont a megadott úton csak Dobogókő-Esztergom-Budapest irányban. Találkoztam Esztergomba érkezve 3 motorral, akik épp Dobogókő fele jöttek. Csak nem Ti voltatok? Kb.15.30 magasságában. A dobogókői havasnyálkás út kemény volt... Nem voltam túl öltözve , erősen elgondolkodtam mire felértem, hogy miért kellett nekem pont arra mennem...
Nemet!
Szép szép...

Azt már múltkor akartam kérdezni, hogy magyar vagy német rendszámod van? Ez nem volt világos...

kézcsók
knapet
Egy szep zold motor:

Hali!

Pontosan milyen kawa? karbis vagy injektoros? Ha csak szúszás, akkor is lehet, hogy valami szétrázkódik a belsejében...

knapet
Srácok van egy kawám csúszás után lábon hazahoztam,leállítottam azóta pedig nem indul. Aksi jó,biztik jók, gyújtás van,indittómotor nem megy pedig az is kap áamot. Help Help Help
Hello!

Egy technikai jellegű kérdés, postai utánvét megoldható? Nem vagyok profi szerelő, de alap szerszámokkal, én magam fel tudom szerelni?

Köszi
knapet
Bizony még mindig annyi! Nézd meg aztán beszélhetünk róla! Ha továbbra is érdekes!
Mondjuk az öt év gari nem rossz. Én erősen gondolkoztam, hogy veszek a Z-re hosszabb garit, de aztán mégse, nagyon drága. Bízom benne, hogy ez nem szériahibás..............

Ha csak a fordulás a baj, ajánlom a vezetéstechnikai tréningeket! Ha az ember hajlandó odafigyelni arra, amit mondanak neki, akkor a siker garantált és látványos. Szerintem megéri az árát. Én ezen voltam: www.mobitt.hu, és ha lehetőségem lesz rá, megyek a Z-vel is. Motoros rendőrök tartják, és értenek is a dologhoz. Amikor én először voltam, az nagyon vicces volt, mert friss jogsival, új motorral képtelen voltam megcsinálni a legegyszerűbb feladatot is, este viszont már nem lehetett levakarni a pályáról, annyira tetszett, hogy csúszik a motor szlalomozásnál... Azóta is szoktak emlegetni a szervezők.
Nincs is gond ezzel. Szép. Megbizhatóság nem kérdés. A pénz is megérte, hisz érte dtam...
Bár most 4 évesen már elégé nyomott az ára...

Csak egy fordulékonyabb gép jól jönne. Vagyis talán van ami jobban illik az és tudatlanságomhoz (persze naked legyen), és a V2-ról is jókat mondanak. Igaz én még nem mentem olyannal.
Igen, ez engem is riaszt kisé. No meg olasz (most állt miattuk 3 napig a gyárunk).
Viszont van 5 év gari, és az Aprilia remekel mostanában.

Persze a Kawa, az Kawa.
Én a megjelenésére a Znek sosem panaszkodtam,mert sztem király, a megbizhatóság is ötös( majd40000km-et vertem le vele szerte a határokon tul is) viszont a 750 futómüve egy botrány. Mentem már néhány japó sportgéppel is, ne mondom fincsi. de elkuncsiztam pár olasz masinát ismerösöktöl és volt amiröl ugy másztam le hogy aztakettéb@szottQrvaeget! Hát nem volt már kedvem tovább a motoromhoz. De most is azt mondom ,hogy Z nagyon megéri a pénzét!
Juj, Szabi ne vegyél első szériás gépet! Elreped a váz, vagy valami...
Szia,

Köszi.
Az tény, hogy én bennem viszont nagyobb a bizalom a "japcsi tucatáruban". Mindig azt mondtam, hogy műszaki cuccot nem a digóktól kell venni. Viszont állati jól néznek ki.
Hát igen...
Én túl vagyok 27ezren a Z1000-rel. Nem is bánom, ma is imádom.
Csak a változatosság kedvéért mocorog a Shiver a fejemben. Bár előszőr jó lenne kipróbálni.
Hááát az elsö széria mindig kockázatosabb egy kicsit minden tekintetben, bár ez a potis gázmarkolat az R6r-en már müködik. Nekem itt is az az eltulzott kipuff nem jön be!
Hali!

Még mindig 75ezer pénz az ára?

üdv
knapet
Hello!

A mostani vásárláskor én is kacérkodtam többek között a Shiver-el is. Aztán a pótméteres gázkar eltántorított... Most hagytam el az első 1000 km-t a Z750-el és semmit sem bántam meg. :-) De persze kinek a pap, kinek a paplan...

Üdv
knapet
Csö Szabi! Én sem tudtam üzletelni a helybeli aprilia kereskedökkel, mert eleve sokkal drágábban adták volna a Millét meg nem is akarták beszámolni a Zét inkább csunyán lefikázták,hogy japcsi tucatáru. Abban az idöben vette Jürgen is Tuonoját, gondoltam legurulok Szegedre, na ott találtam a Racingmotornál egy 0kmes MilleR-t , amire jol meg tudtunk egyezni, de ök egyébként még nem is árultak Shivert, ill én akkor nem láttam. Hivd fel Erikát a 20 3850907 számon és hivatkozz Zolira!
Szia Zrider,

Látom beszámolták a Z-det. Kérdésem, melyik Aprilia kereskedő volt?
Én is kacérkodom egy Shiver vásárlással (bár eddig meggyőződött Kawás voltam), de a Mile motornál azt mondták csak Apriliát számolnak be.

Kösz előre is.
Szervusztok van egy 2007-es Leo Vince Sportdobom Z 750-re 1600 km-t futott még a furulyát sem vettük ki belőle a motort eladtam a kémény megmaradt. oltárit szól! Akciósan eladó!
Típusa: SBK Slip-ON GP STYLE EVO I