Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

350km alatt eléggé leamortizálta
amúgy nemakarlak siettetni a vásárlással, de mostmár vegyél valamit, mááán de hamar mert motoroznék már veletek nah
aszt ha megvan felavatjuk egy jónagy körrel (Panyo szervezd az utat )
A srác annyi és olyan sztorikat mondott a motorral kapcsolatban, h. alig bírtuk röhögés nélkül. Elméletileg 350 km volt a motorban, de fossá kopott gumikkal. Itt ott sérült a fényezés, km óra betörve, irányjelző betörve, első sárvédő javítva stb...
"Romhalmaz"?
na milett az olasz vasaddal?
Köfi, rajta vagyok!
voltam ma nálunk , jah nem rossz csajok vannak :)
sok sikert a motor vásárláshoz
Felhívtam őket. Egy tök kedves csajjal beszéltem, ő mondta h. sportmotor nem lesz, sőt már az Z1000SX is betelt.

Panyo: Hagyjál már a hülyeségeddel, tegnap is basztál eljönni velünk megnézni azt a romhalmaz apriliát. Nemszeretlek.
vagy szombaton teszt a kawa M3-ban
őő te vagy az Krisz? mert így most nem vágom de gondolom :D
jah gyöngyös felé megyünk vasárnap ha az jó
Plazer!Gurulsz errefelé hétvégén?
Holnap megyek ismét oda kérdezzem meg tölük? h mit lehet?
miért nem lehet? zx6r lesz

Olyan vagy mint egy fürdőskurva,ez sem jó az sem jó, a f@sznak adtad el a motorod?
Ha meg eladtad akkor járjál gyalog vagy vegyél már végre valamit ne itt sírjál,hogy nem lehet semmit kipróbálni
Menj Ceglédre ott biztosan lehet próbálni.
De,ha kp-t villantassz akkor az eladó biztosan odaadja 1 körre!
Ülni már ültem egyen a héten, de menni nem mehettem vele
Tiszta röhej. Motort akarok venni, de kipróbálni nem szabad, csak nézegetni.

Igazából elgondolkodtam, hogy akarok-e 4x annyi biztosítást fizetni, úgy, hogy májustól még ott lesz mellé a kocsi is, ami után szintén perkálnom kell. Az eredmény az, hogy nem, szóval szemezgetek egy ZX6r-rel, mert akkor maradok a kawánál, nekem bevált.
Elég lesz az neked?:D
Helló Hűtőfolyadék csere előtt állok és még nem csináltam a kicsi Z-n tudnátok segíteni hol kell le ereszteni és kell e légteleníteni ha igen hol ,stb Előre is köszi
Hát qw@ra nem lehet sportmotort tesztelni szombaton az M3-nál...
Pedig egy Zx6 tesztért a Panyo fél veséjét odaadnám!
Szia!

Mindenben tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Szia!

Ha kawasaki akkor Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
köszi az infót,írok neki,mert a telefont nem veszi fel..
priceless,majd összeszarta magát...
körforgalomból kijövet már láttam,az én oldalamon nekem háttal mérte a szembejövőket,3. sebességi fokozat 35 km/h
Én is megyek.
Ki tud még valamit infót a motorokon kívül?
szombat m3 tesztnapra ki jön?

1. plazer + 3 ember
panyo11
Kösz szépen