Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

papucsba nem motorozunk ,csak képet csinálunk ilyen jobarátoknak mint te pl
és a képen papucsban van nem tudja hogy abban veszélyes motorozni ?
ez a minőség elfogadhatatlan fúj fasza, ez technológiailag is jól néz ki. kösz
az a konzol ami a kormányrögzítőre csatlakozik az tartja a plexit?
jah ezt az apró betűs részt nem olvastam
a minőség nem valami jó,de ma erre futotta,sorry.szerintem látni a lényeget.
+ regadó, vagy szlovák rendszám
Azt nem tudom, hogy kölcsönadási szerződéssel mennyi ideig lehet elvileg nálam a motor úgy, hogy egy szlovák barátom nevén lesz? Van vki jogász aki képben van ez ügyben?
én meg nem tudtam hozzáírni a hsz-emhez, mert utána esett le, hogy nem teljes a válaszom és akkor bejött két óriás vérnyúl. az egyiket metszőfogon rúgtam, de szétszakadt a cipőm, ezután a fénymásolóval fülön dobtam a másikat, de elhajlott a füle. ekkor megszólalt az első:
"a klímát jöttünk ellenőrizni"
igen de közben én már azt írtam így nem láttam
persze gari az onnan van de a gyártási év azért akkor egy más kérdés

amúgy sok sikert az eladáshoz! mi lesz helyette?
Így van... hiszen attól a dátumtól ketyeg a garancia! ;-) de jobban megnézve, látom hogy van még zöld gép ezutáni forgalomba helyezéssel is... vmiért az volt a fejemben, amikor megvettem, hogy ez a DMC utolsó behozott zöld gépe! De lehet hogy jó "marketing" szöveg volt! ;-)
Amúgy meg valóban, minden annyit ér, amennyiért el lehet adni!
szerinte bás csak egyszerűen a forgalomba helyezés dátumát adta meg a hirdetésben.
írtam utána.
nem nem 2 dátum van a forgalmiban a gyártási év meg az első forgalombahelyezés ez nem feltétlenül ugyan az - elvileg amit a gyár legyártott 2007-ben de csak 2008-ben adnak el ott nem kéne egyeznie a dátumnak csak ugye így jobban el lehet adni
illetve, hát a gyártási év az a gyártás éve. ha AZ nem stimmel a géppel, nem szabad megvenni.
amúgy meg fent egy amit szalonból árulnak gyári garival új (2011-es)- gondolom túrtárolt - van benne 1000km - az 1700e és szerintem azt is lehet faragni
nem kell azt elintézni, ott mindig a forgalomba helyezés dátuma szerepel.
nem akarok bunkó lenni de motort lehet bármennyiért árulni.. na de eladni az már teljesen más kérdés
Helló.
Ez még ennyit ér?
Nem nagyon követtem mostanában az árak alakulását. Az enyém is 2008 4. havi
Miért válsz meg tőle?
de akkor a gyártása az 2007 max. a forgalmiban elintézték hogy 2008 legyen nem?
már ajánlottak ott egy másikat is ami 1,650-re hirdetve szintén factory és kurva jól néz ki de kicsit sokanak tartom, eddig a legjobb ár/érték arányban egy 2004-est találtam ami 1 milla és szintén factory, de tuono lehet jobb lenne csak azok drágábbak mint a mille
Valóban, az utolsó zöld volt, amit az országba behoztak... de 2008.04-ben lett forgalomba helyezve! ;-)
Az RSV topikban gorazsot keresd. Ő hirdeti a saját motorját, 2 misiért, 2008-as Facytory, fekete-fehér-piros, arany vázzal. Gyönyörű, az utolsó árra nekem 1.8M-at mondott. Kb 6000 km van benne.