Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezért az egri maffia rád lesz uszítva sztem:)
Több dolog miatt sem fogunk találkozni, de az egyik pont ez:)))))
Te szerintem forgasd meg jobbrol balra:-)) .Viccccc remelem veszed.
Manapsag majdnem minden rautoban van mar kint
Tesódat be kéne fogni kicsit nem?:D
T egy ritka kis köcsög vagy Csabika tudod h nyakon vaglak ha talalkozunk:-)) ,de ezt mar megbeszeltük.
na erre kíváncsi vagyok, bár én a castrolt 1500-ért szoktam venni
ez a dolph lundren norműlis volt akkor
ÁÁÁÁ, nincs sajna. Most majdnem vette egy Corollát befektetésnek, de lecsúsztam róla... Egy kicsit forgatni kellene a lóvémon, hogy csont nélkül kijöjjön egy pöpec gép ára
Most vettem MOL láncspray-t a DanGer Bikes-nál, ráadásuzl még nagyon jó áron is volt.
1990/400ml
750/100ml
ha esetleg másnak is szüksége van rá...
hétvégén kipróbálom és majd beszámolok róla
Engem is 25 eurora vágtak meg 48-kmh-val harmincas körzetben. Németben, magyar motorral. Mondták, hogy addig innen el nem megyek, míg ki nem fizetem, van kártyaleovasójuk is ha kell...
De azért, mert kúrvára nem tudsz németül!:)))))))))))))

Szomsz! Van már moci?:)
Én is emelem a kalapom az osztrák rendőri mentalitás előtt. Nekem szerencsére csak jó tapasztalatim vannak és tényleg nem arra mennek rá, hogy lehúzzanak.
hihetetlenek ezek aszondja egyszer nekünk osztrákiában egy olyan kétmétéres dolph lundgren forma, hogy 35EUR. mentünk épp haza pár nap kinti dorbéz után, és összesen 25-ünk volt négyünknek. erre a csávó mosolygott, megírta a cehhet 25-ről és jó utat kívánt
Sziasztok.
Intercom Helmet communicatort készülök venni, esetleg van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata.Vagy úgy általában a motoros bluetooth sisak átbeszélőkkel kapcsolatban?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdv. Péter
Ilyet meg nem is hallotam h van 21eu-s birsag,de en is örulnek neki.ma delben is beszeltem illetekes kollegakkal,de ezekkel nem szabad talalkozni.mar azt mondjak csak 35,50,75 van helyszinen utana feljelentes,kiveteles esetek a kulföldi turistak.
otthon,meg vasarnap ha megyek majd ertekezek az illetekes emberekkel pest elött kicsivel,ezekröl a dolgokrol
Egyebkent meg szerintem nagyon sok mulik az illetekes kollegan is.
nem 190-est?
az tök fasza, modjuk engem eddig egyszer állítottak meg itthon akkor sikerül 100-ról 5 ezerre lealkudni a büntetést
Persze, mindkét esetben radarpisztollyal lőttek le
A bécsi esetnél pont akkori b.nőmmel voltam, megállít mondja h. kicsit gyorsabban jöttem blablabla. Mondom tudom, mennyi lesz? Aszongya "hundertcváncig".
Hopp, itthagyom a csajt talonba, amíg elszaladok pénzt levenni, mert csak 70 EUR van nálam.
Aszongya nem érti, hogy minek mennék pénzért ha 70 van nálam és ő "ájnundzváncig"-ot mondott
Hát majdnem kiszálltam megcsókolgatni
"jótt" - 1db t
Még mindig eladó a szekér. Tettem fel új gumikat, hátulra 195-ös Dunlopot, ami szerintem kurva jótt tett neki Úgy fekszik be a kanyarba, mint az álom. Bár a ma reggeli 1 fokban+szitáló esőben nem volt kedvem térdelgetni a kanyarokat munkába menet
Ha valakit esetleg érdekel a gép, híjjon nyugodtan!
Szomszed ,ez tudod miert van igy,mert pisztolyos trafival nyomtak le,es megallitottak,ott az esetek nagy többsegeben nem marad nyoma,(a regi pisztolyokban csak a km marad meg)es a rendör nem akar sokat szarakodni vele kulföldivel es fizet 35,50 eut es engedi.ilyen nekem is volt sok.komolyabb szituaciokban,egy erdekes rendörnel,uhhh hidd el nekem.nekem tavaly 2 x kellet segitseget kernem telefonon
itthonnem jönne ki ennyiből
Télen, snowboardozásból hazafelé jövet, Ausztria, 70 helyett 108...
25 euró fizetett haverom
2 éve nekem Bécsben 50 helyett 88, 21 euró
Itthon hálistennek eddig még sohasem kaptam
akkor csak engem szopatnak a hatosagok ugye ?
Egyebkent egy telefonomba kerulne megkerdezni akar most is egy nagyon jo ismeröstöl aki a tuznel van,de nem erdekel a dolog annyira h megkerdezzem.