Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi all!
nemvaló nekem motor....
ma hazérve egy fura hangra lettem figyelmes
alapjáraton egy ütemes ti-ti-ti-ti hangot hallok a szívósor felöl
panyoval értekesztem és ő a befecskendezőt mondta, hogy adhatnak ilyen hangot, de eddig nemfigyeltem fel a hangra, de így már hogy halgatózok eléggé hallom
lehet csak beképzelem, de jólenne ha többen meggyőznétek hogy szimplán hülyevagyok
Őszinte részvétem...
hűtő mögé menő buksigomba csavar és konzolméretet tudtok nekem mondani? 2006-oshoz.
Hétközben sohasem vagyok Egerben, meg még motorom sincsen de "beszerzés alatt".
Jelenleg egy sincs hirdetve olyan, ami mind a pénztárcámnak, mind az elvárásaimnak megfelelne. Most van hirdetve 1.9-ért egy új ZX10-es, de 204LE, és csak a biztosítás 19.000/negyedév a legolcsóbb helyen. Megvenni megtudnám, de akkor a következő egy évben vízen meg kenyéren kellene élnem
Hi.Kocsibol mernek mar nagyon sok helyen,es kuldik a csekket.nem allitanak meg.
Van mar motorod?megyek egerbe többször jövöheten.
Hát, hogy a faszba mér be és állít meg? Szemből mért és kiugrott eléd? Vagy hátulról? Egri vagyok, két évig ha hazamentem hétvégén mindig a Mátrán keresztül mentem haza. Sohasem jártam lassan, de hál istennek sose fotóztak le
Szevasztok.
tud valaki valamit Bas2 nevu szakirol '?nem erem el emailbe,es jo lenne vele beszelni.
kösz
nem talalom a rezsletes leirast.csak darabokat lattam.
130e...,de menj át a gyorshajtás topicba,ott leírtam részletesen
50 es tablanal 110?es nem vettek el a jogsid?
Erdekel.
Bővebb infóval kapcsolatban írj emailt-t vagy délelőtt telón is elérsz.Elérhetőségek az adatlapomon.
az egri túrához kiegészítésképpen:odafele Egerbaktán mértek meg 50 helyett 110,visszafele Egerben 50 helyett 95...drága kiruccanás volt...
Ez nem alu hanem saválló lemez és ezzel nem kell csinálni semmit csak meghajlítani meg fúrni
igen ilyenre gondoltam,ez alumínium?porfestve is van,vagy natúr?mennyi lenne?köszi
Sziasztok!
Eladó Z750,Zx 636 zsír új fekete üléspúp!14000FT!
06303210309
bali105@t-email.hu
Ilyenre gondolsz ?Ha érdekel lehet tudok benne segíteni.
+1 Sajnos nem vagyok szerszám ügyileg eleresztve.
szóval:kis rendszámtáblatartó?tud valaki segíteni?
igyekszem
Hát itt már nincs ilyen avít dolog. Amikor benzincsapos géppel mentem egyszer kétszer, szoptam is vele rendesen. Mindíg elfelejtettem kinyitni.
felkel dolgoznod lelkileg,hogy ez 1 ujabb motor
Azt inkább Z750 GT-nek hívták. Gondolom ilyen gép lesz az. Ebben a fórumban inkább a 2003 utáni paripák vannak. De egy ilyen öreg gépen már mindent meg kell nézni.
ezért kérdeztem. zzr-nél volt benzincsap. ennyi. kösz.