Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jobb vagy bal?
Szia,

pmalinko@gmail.com

Üdv,
Csuszka
hello
dobj egy email címet , 2-3 hét kb mire meghozza ,
Téged szívesen látunk bármikor :)
23. szombat azt írják 10:00-től kifulladásig
Hali!

carlos@carlosdesign.hu címre küldtem mailt ha nem erre kellene akkor írj másik címet
Mikortól lesz meddig?
Egy Zx6-ost megpróbálok, bár hétfőn megyek Debrecenbe, ha tényleg olyan állapotban van, mint a srác állítja, akkor elhozom ezt
megkérdeztem mik lesznek a szombati kawa M3 tesztnapon:

z750
z1000sx
versys
ninja 250
zx6r

asszem kb. ennyi, holnap vagy holnap után már lehet előre regisztrálni ha valakit érdekel
Vagy tul feszes a láncod vagy valamelyik szem megadta magát.Nekem most volt ilyen gondom ugy 60-ig finom halk kattanás afelett elmult.Aztán 170-nél beállt a kerék majdnem bukta lett a vége.Faszkalap gumis beválalta a cserét aztán tulhúzta a láncot pedig ráültem és úgy nézte ráadásul motorozik .65 ezerbe fájt az akciója.Minnél hamarabb nézesd meg a láncot nehogy úgy járj mint én.
Eladóak az alábbi képeken látható Kawasaki ingek.
Tökéletes állapotban vannak. Alig egy két alkalommal voltak használva.
Mindkettő "M"-es méretű és 9000Ft/db
További képek az alábbi linken:

http://palyamotorozas.hu/hu/shop/6_bolhapiac-hasznaltcuccok/


elérdetőség: z.kawa@freemail.hu
ha jól emlékszem nekem sincs a mivv-ben ha nem fúj ki akkor jó ennyi
Sziasztok!
Minden motorost szívesen látunk!
Már lassan az enyém is inkább Z mint Zx. Mehetek a találkozóra?
szerintem meg van nyúlva egy szakaszon, emelőre fel és úgy átforgatni, esetleg beindítani
de ha szakasos nyúlás van akkor csere
castrol power 1 10w50 és hajtom rendesen és mindig ez van benne
Sziasztok.
Esetleg ha valakit érdekelne:Kawasaki Team bomber dzseki,L-es 6.500 Ft. A kawasaki felirat zöld színű a kabáton
70/533 3930
ja, ezek javaslatok, nem kioktatás
nem értek hozzá, de én valami ilyesmivel próbálkoznék, ha nincs kéznél szerelő:
feltenni hátsó emelőre, kis gázon meghallgatni vigyázva. hátha úgyis előjön a hang- onnan már lehet a forrást azonosítani. szemhiba, lánckerék kopás? láncvédőhöz nem koccol?
a feszességet úgy kell nézni, hogy rajta ül a pilóta...
Sziasztok!

Most tart a láncom kb. élettartamának felenel. Menet közben valami kattog a lánc felől. 60 km/h-ig érezni az egész motoron a kattogást. Tuti a lánc, mert lassan üresben gurulva sebessegtől függően ritmikusan ismetlődik.
Rendszeren fujom, szerintem nem feszes.
Leszedni nem szedtem, de ahogy tudtam átmozgattam, a görgőket megforgattam.
Ötlet?
ja, én csak három hete vagyok Zé tulaj, szóval hosszútávú tesztről nem tudok beszámolni, de eddig minden klappol. kutya ZZR topikban tud róla mesélni
Mégegy,ami eszembe jutott:tegnap feltettem a micron dobot,de a cső úgy van kialakítva, hogy már nem fér el benne tűzkarika.Szerintetek használjam így,vagy hagyjam a fenébe és vegyek egy rendeset vagy rakjam vissza a gyárit.Elvileg annyit azért tudok, hogy a tűzkarika tölti be a tömítés szerepét.5-6 centit ráccsúszik a leömlőre jól meghúztama bilincset+tettem rá önzáró anyát...
Szia,

Ennek az ajánlatnak nem tudok ellenállni!
Meg tudod adni az elérhetőségét? Mennyi idő alatt tudta neked szállítani?

Köszi,
Csuszka
egyszer tettél bele,vagy folyamatosan ezt használod?te is hajtod a vasat?
Fuchs 15w50 race-t tetettem bele
Sziasztok!

Egy gondolom lerágott csont,de azért engem nagyon érdekel:
'06-os z750-be szeretnék olajat cserélni.Kenem neki rendesen,valami jófajtára gondolok.Tapasztalat tanácsok?