Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az első a vizsgán, hogy ha nem gyári van rajta, hogy meghallgatják a hangját. Ha hangos, akkor kivágnak vele. Ha nem, akkor kérik a papírjait a csőnek. Elvileg gyári kivitelűnek kell lennie a motornak. De ez vizsgaállomása válogatja. A Mozaikba ne vidd így.
Miért pont tegnap kaptam hátsó defektet!
nekem azt mondták, hogy nem kell visszarakni semmi gyári cuccot.

amúgy ma rittig felhívtak, hogy megnéznék a motort mondtam neki, hogy nyugodtan, de van egy kis szépséghibája. miért pont tegnap kellett eldobnom a vasat? fákk.
neked mennyi ment bele én 3 litert vettem
Nagyon köszönöm csuszka .
Egy hülye kérdés: Sportkipufogóval átmegy a motor a műszaki vizsgán vagy érdemesebb a gyárit rátenni arra az alkalomra?
A múltkor végignéztem a szerelőnél ezt a műveletet
A blokk alján van egy leeresztő csavar (ezt amegoldást nagyon kedvelet a szerelő), ott tudod leereszteni. Le kell venni a tankot először és akkor férsz hozzá betöltő nyíláshoz. A tank levétele 2 emberes meló már csak azért is, mert le kell szedni 3 gyorcsatlakozót és nehéz szétszedni ezeket, mert közben tartani kell a tankot és nem is tudod nagyon megemelni.
Arra figyelj, hogy az alsó csonkon kifolyó folyadék mennyiségét a betöltő nyílással tudod szabályozni és elég messzire tud spriccelni ha nagyon megnyitod
amikor leeresztetted, akkor a bal oldalon az ülés alatti műanyag burkolat alatt van a hűtőfolyadék táguló tartálya. szedd le a burkolatot és a tartályt leszedve és megemelve tudod onnan is kiengedni a folyadékot.
feltöltés pedig a következő:
- alsó csavart tekerd be
- aztán szép lassan kezd el feltölteni a folyadékkal a tank alatt nyíláson, de közben a kiegyenlítő tartály kupakja legyen levéve
- fontos hogy lassan tölts fel, mert akkor mindenhova bemegy a folyadék és nem maradnak leveős részek
- aztán amikor már feltöltötted a táguló tartályon jelölt szintig, akkor mehet vissza minden

sok sikert!
felhívtam kawa m3-at... hát valóban elég fullon van... mind1 azért benézek holnap aztán majd meglátjuk
legolcsóbb szerintem a sugo motors legalábbis mikor én vettem ezt azt az volt a legjobb árban
Jaaaaj...
nagyon jól indult a mai napom. reggel munkába menet a házunktól 300 méterre elcsúsztam egy kanyarban. Kurvára örülök neki, bízom benne, hogy addig nem akarják megvenni, amíg meg nem csinálom. Kuka: kuplungkar, kormányvégsúly, bal dekni, bukógomba, tükörtartó konzol, ezen kívül csak horzsolások. kinek van infója, hogy honnét lehetne óccsóért megszerezni a cuccokat? És milyen olajjal töltsem fel, ha kész lesz?
Sziasztok.
1000km megtetele utan a Z vel ,a tapasztalataim nagyon -nagyon jok.teljsesen mas gep mint a 06-os elödje.Atalakitas megtörtent,minden szempontbol amit akartam .
Elvezem a motorozast vele
Ha tényleg szép a ninja, akkor jövőhéten elhozom. Ha nem vártok meg a túrával, véged
ez valami über útvonal?
enyémen is van még egy két karcocska, nem ez a lényeg
Hali!
itt egy kis vázlat szombathelyről felfelé.
elsősorban agentbulunak
link
Szerencsére a gumi megúszta a csapágy és a lánc hamar megadta magát.De így elfogyott a pénz és nem kap friss mázat a vas és uj első sárvédőt és lámpát.Bibisen vettem a gépet de óccsóón .Na de gyüjtök egy kis pénzt és remélem nyár végére rendberakom.Bár így egy kicsit csúnyácska de nem a külcsíny számít hanem a belbecs
1, és olyat hol tudok venni? gyorsan olcsón? :D
2, de mikor elindultam meg volt húzva.. XD körbenéztem mert a láncot is fújtam
1. riasztós tárcsafékzár
2. azt egyszer mindenki elhagyja
Ló estét mindenkinek!
Érdeklődnék hogy szeretnék venni valami lopásgátló eszközt... minnél kisebb kellene hogy az ülés alatt is elférjen. Mennék május 1-én kunmadárra és biztos ami biztos. Szal hol lenne érdemes?

Még egy kérdésem lenne.. Valakinek nincs elfekvőben egy olyan kis alkatrész, ami a hátsó villa végébe menne bele és 8-as kontraanya fogja be. Láncfeszességet lehetne ott állítani. Nekem az kirázódott :S
okok szombaton tesztelni megyünk...már ha lesz még hely.... ha nem akkor mind1... de vasárnap megyünk mindenképp
350 km burnout volt és közben egyszer elesett
betelt? na ne szopass.... amikor én hívtam még nem lehetett regisztrálni... bazzz pedig azt ki akartam próbálni
Ja,bocs,én vagyok az! A szombat nem valószinű de a vasárnap még jó lehet!Majd hivlak!