Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hétvége nekem tuti nem jó mert szombaton és vasárnap is vizsgázok.
Hétközben fogunk menni, Panyot meg Balázst tuti viszem magammal, ha nem akarnak jönni akkor is
Attila?
Köszönöm a hozzászólást!
melyik nap? szombaton tesztnap lesz a kawában ha ott úgy végzünk akkor átgurulhatunk pomázra
csinálj már egy fotót róla hogy hogy néz ki
Na ki jön ki velem Pomázra jövőhéten megnézni egy RSV-t?
sztem sír a kérdésről, hogy zéró nagymotoros tapasztalat sincs...
a srác, akitől veszem, az így árulja, gyári mélységű mintával. ez már a 4. szett, amit használok és semmi problémám nem volt még vele.
ja amúgy meg el kell menni kipróbálni egyet-egyet aztán kiderül melyik jön be jobban... pl zzr1400-es lehet most tesztelni a kawa nyílt hétvégéket most hétvége székesfehérvár, jövő hét vége pest
és vágattál bele mintát?
ez egy elég hülye kérdés. próbáld ki és megtudod! inkább a típusirányú topikokban kérdezd adatlap!
szerintem gyakorlati szempontból azt vedd amelyik jobban tetszik kb. hangyafasznyi különbség lehet a kettő között talán busa valamivel erősebb
Sziasztok! Szeretném megkérdezni tőletek hogy van-e különbség a ZZR1400 és a hayabusa között és ha van miben? Gyorsulásban? Vagy végsebességben? Az az igazság bárkit kérdezek mást mond! Ha esetleg valaki aki hozzáért az írjon már véleményt! Köszönöm!
azt nem tudom pontosan. A típusa KR108 és 3 komponensű. Eddig nem tudtam igazán kipróbálni, mert fos hideg idők voltak.
még annyit megmondassz hogy milyen keverékű a gumma? soft vagy esetleg medium?
most én is 190-est tettem fel hátra de "rendes" gumit van benne E jelzés.... engem egyszer állítottak meg - igaz akkor szabálytalankodtam - de akkor átnéztek mindet, rendszámtábla tartót, gumikban az E jelzést, sporkipuban az E jelzést... így nem mertem ezek után slicket tenni fel, meg az első michelin power one-om még jó volt és inkább ahhoz vettem egy hátsót hogy egyforma legyen, de ha az első is meghal akkor lehet én is teszek fel slicket
Igen, vágott slick. Ezeket használom már 3. éve. Igaz eddig csak 180-as volt hátul, de most szélesebbet rakattam fel, mivel itt többen is írták, hogy milyen frankó. Úgy vagyok vele, hogy gyári gumit nem veszek 60-ért, amikor egy pár vágott slick 18 ropi. Meg úgyis eladom a gépet, aztán a gazdája olyant tesz fel, amilyent akar. Nekem eddig semmi gondom nem volt vele. A rendőrök sem basztattak eddig érte.
de ez akkor nem utcai gumi hanem slick nem
ha jol latom ez csak kr slick-ben letezik....
utacaiban talan ez allna hozza legkozelebb
Dunlop GP211 Racer NTEC 120/70 190/55
Plazer:
Nem 190-es, hanem 195/65-ös, az első meg 125/80-as. Reméltem, hogy befér majd a helyére, de még maradt 1-1cm oldalanként. És tényleg jobb lett a kezelhetősége a gépnek.
vannak ilyen helyi körzeti meghízottak szerencsére javul az állomány, kerületi kapitányág mellett ma láttam jó kiállású titánokat. amúgy nekem inkább jó tapasztalataim vannak, mikor elcsaptak pár utcával arrébb, a zászlós tiszt úr személyesen baszta le női "úrvezetőt"
az király. de még élsz
itthon talán ez hiányzik a rendőrökből mindegyik kis nyíkhaj... itt a környékünkön van egy kis slapaj megy a rendrő focus-szal, napszemcsi fent, séró belőve, gyári zene bömböl ahogy tud... és ez akar bírságolni na haggyuk mááá'
tudom h fosol tölem amiota ismersz,pedig tudod h nem vagyok rad artalmas,csak pofan vaglak ennyi.mar facen megbeszeltuk.
Csabi jackpot.lesz a gixxer hatuljan tudod.
Egyebkent csak minden 3.ik ok,hidd el nekem.sajnos nekem rosszabb tapasztalataim vannak
jó arc volt, bár, mikor kiszállt a passatból, aszittem sorba lelő minket