Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van is rá most akció - martin
Hali!
Ez pl oldaldoboztartó!
http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
hát alapjáraton gurulva annyira azért nem hangos... leszámítva az enyémet mindemellett jó lett volna látni a buckalakó fejét mikor rátekered a gázt
Hellotok
Érdeklödni szeretnék vettem egy zr750-est és azt szeretném kérdezni mere találok hozá hátsó doboz tarto konzolt ? Vagy milyen árban van az ?
Elöre is köszi
Nem teljesen világos, hogy lehet egy Z-vel "odasunnyogni" bárkihez is.
sziasztok kene nekem egy z750 2008 ra fejidom lampaval es az aprosagok korulotte,es egy sarvedo,ha van valakinek kerem irjon,koszi
Válaszd a Martin dobot. Egy csekély felárért kapsz TÜV papírt is hozzá, meg kivehető hangtompítót és hivatalos E jelzést. Így senki sem baszogathat érte. És még jó is az ára. meg a hangja is.
dobot szerintem újat nehéz lesz rá találni a nagy márkákból, esetleg valami magyar cucc nem lenne jó rá raptor vagy martin vagy ilyesmi ott is jók készülnek, vagy valami újabb kawára való valami akra vagy ilyesmi
bazz + az kemény lehetett, nem volt bukta meg semmi? mert akkor nagyon jól megúsztad... max a gumma lett kocka
részvétem,szemét banda...ma fehérváron szarattam be az út szélén,hátsó ülésen sunyító kamerást...melege volt:lehúzva hagyta az ablakot,messziről alapjáton odasunnyogtam mellé:a nyitott micron meg tette a dolgát vicces volt
Belenyálaztam a használati útmutatóba:

- Soha ne szállítson állatot a motoron. (elég ha már egy rajta ül)

- Kerülje a szükségtelen mutatványokat saját és mások biztonsága érdekében.
Basszus ! Most kaptam egy értesítést a Vazs Megyei RF-től egy kellemes értesítést ... Szentenderei út 50-nél 82 km /ó 6db szép kép hátulről ...Telibe
Szia!

Nagyon jó mocik csak ajánlani tudom!
Szevasztok !

Kawasaki KLE 500 at szeretnék venni volt valakinek? Milyen motorok?

Köszi
köszönöm az olajos hozzászólásokat,végül a castrol mellett döntöttem(szarért-hugyért tudtam),kapott 5.1-es fékolajat,sokat javított a fékhatáson.Elkezdődött az elátkozott gpz felújítása,fényeőnél vannak az idomok(scuderia rosso csillámmal) ,felnik(black carbon),minden bowden,gumicsövet kicserélek...meglepném az asszony valami fasza sportdobbal,tud valaki segíteni '89 gpz 500s...megköszönném
De az is lehet, hogy feszes volt es az egyik szem meg adta magat.
(bocsi de nemet billentyüzetröl irok)
Igen, nekem is gumicsere ota ilyen. 2000 km-t mentem azota. Akkor kuka a lanc? Nem ertem miert nem lehet normalis munkat csinalni.
most nézem a z1000 kimaradt a felsorolásból
na az adut még nem játszottam ki saját konzolja van, nem kell a fejet fúrni, találkozón meg 20 fesztiválhenger elfér rajta
biztos vagy benne?
a legszélső
a szélső
kösz skacok pedig bal
csatlakozom
Én a jobbra szavazok