Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha az ismerősöm azt nyilatkozza ő vezetett,csatolom a mentesítési kérelmet,egy hivatlos kölcsönadásit,akkor rajta fogják behajtani büntit,ha tudják
ja egy kis eső meg vizes út nagyon hamar összebassza az egészet
én is vettem 190-est hátra nem vágatok bele mintát mert mire azt elintézném már el is kopott
a fasza akkor megduplázhatod a büntit... amúgy meg ezt nem értem mi van a haveroddal ezt nem értem? ha azt mondod Ő vezette akkor neki kell fizetni ha nem fizet akkor automatikusan az üzembentartónak kell fizetni a büntit... vagy nem érte hogy mire akartál kilyukadni
épp most néztem ma hogy megszáradt a moci.. olyan mint egy varacskos disznó... minden tiszta sár meg minden rajta :(
tudom tudom .. gondoltam rá hogy vágatok bele... de nem is mentem 100nál gyorsabban..
figyi minta nincs a power one-on ami elvezeti a vizet
Azért irigyellek, mert a lehetőséged megvan boardozni!
Nekünk ez az idény sovány volt nagyon.....
Üdv Mindenkinek!
Egy kicsit mostanság nem volt időm gép előtt ülni, de "on the road again"!
nem tudom hol mértek meg,nem vettem észre...a nagyobb baj, hogy az asszony is jött mögöttem a gpz-vel, szóval várok még két csekket ...egy kis jó dolog benne, hogy van egy jó rézbőrű cimborám,aki azt mondta nekem, hogy csak álmodtam az egészet, hiszen éppen akkor kölcsönben volt nála a motorom és nem bírt magával
Természetesen még mindig Egerbe vagyok bejelentkezve
Szombaton felraktam a kocsira az alufelniket nyarigumival,erre ma esett 10cm ho,es mennem kell a hegyre. Kurom a lancokat ra gyorsan.Szakad a ho ma,mikor mar 3hete 15-20fokok is voltak.
Attila!

Az csak az injektor!
Majd megyek hozzád és meghallgatod az enyémet - na az is duruzsol rendesen...

Szomszéd!

Vidékre kell bejelentkezni (én papíron még a szülőknél lakom) és máris feleződik a kötelező! (9800 Ft/év)

z.
Ha összeadod azt a sok plusz költséget ami egy 10-essel jár egy Z750-hez képest:
-4.000. helyett 20.000. a biztosítás / negyedév
-teljesítményadó
-fele olyan gyorsan fogy a gumi
-stb, több most nem jut eszembe perpill
... szóval igen, nekem igenis számít!

CrazyJ: Hogy a picsába?
Tényleg az számít annak aki 10est vesz, hogy 11 vagy 20 a kötelező ?
Nekem az éves kötelezőm nincs 11 000 Ft.
Tegnap rájöttem hogy nem olyan fasza ez a gumma ha szakadó esőben kell menni XD megyek nyugisan sötétített plekó... mondom nagyon sötét van ebben így felhajtom... hát mit látok.. fekete az ég is.. :D Olyan vihar kapott el hogy az már nem emberi. De azért egy 100-ast lenyomtam ilyen időben
Szép gép :P nagyon... Nekem is ennyi km van a gépbe ..
Ez az üléspúp design célokat szolgál, vagy így esetleg be tudok alá több dolgot is rakni, mintha csak az ülés lenne hátul?
meg kell nézni vételkor, nehogy a gazdája is az legyen
nekem mog pont ez a széria nem jön be olyan bandzsa
ja,majd megnezzem,ha mar latom a motort akkor rajövök szerintem.
szerintem 2 csavar van ami tartja az egyik a blokk aljánál a másik meg a hátsó lábtartónál aztán ennyi
A00