Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi benned bíztam
majd szólj ha megvan a vas aszt megyünk egy rohattat
Szep motor.gondold meg aztan hajra.iras ra vmi folytott 105le valtozatot:-)))))).
http://kepesmotor.hu/kawasaki-...
Nem a legújabb, 2010-es , nekem jobban is tetszik,mint a legújabb...

CrazyJoe: de te akkor gondolom max bonusba tolod... Én B1-ben vagyok

Attila: Hülye vagy! Mondjuk én is mindig a blokkot hallgattam
na de az 3.om legalabb,de az 1nekem olyan karcsunak tunik.db killer nelkul szerintem jol is fog szolni .
en is ugy lattam h csak annyi,de akkor mi a fasznak annyi csavar bele?van benne par.Mellesleg a mivv souno es a vinci ove carbon ugyan az teljesen.szerintem csak az emblema mas rajta,de a gyartas egy kutya.
a yoshi rendszert nekem komplett 3 rugó fogta..soha nem esett le..igaz 5x eltört..de le....le soha nem esett
Vince Leonidasz? előzőn is az volt, mostanin is.emlékeim szerint annyi, kis rugóbigyó oszt halef. no meg a bilincs
mivv-et is csak az a kis rugós szar rögzíti össze
Tegnap megjött a vincim a Z-hez,kibontom,latom a dobot,összekötött,bilincset,es sok csavart.összeraktam,es hihetetlen h a dobot az összekötövel csak az a rugos kis összekötö rögzitene,az oldalan összekapcsolva.Amit nem ertek h minek az a sok cucc bele?
azt a hangot nem lehet elnyomni
nekem 4100 a bizti /negyedév 10 esre....
Ertrem.hol tudsz uj zx 10est 1,9ert hejkas ?Gyorsasagit akarsz ugy latom.vegyel egy jo 750-es ujabb gixxert 150le,mennek mint allat,eleg jo fekek ,futomu.hetvegen kövesden leszek kint,van egy kis nyaralonk ,pihenek.
nereklámozzámá
de te befoghatnád
Sziasztok!
Eladó egy pár kék színű rövid fék-kuplung kar fekete állítóval 14000Ft áron.
06303210309
bali105@t-email.hu
ilyenkor szoktam elgondolkozni azon hogy mi lenne ha vennék egy mocit papírok nélkül... most is láttam zsír R1-et 500-ért 2006-os vagy 2007-es, papír nélkül teszek rá egy kamu rendszámot aztán csók.... meg nem állok soha, ha akarnak üldözzenek vagy küldjék a csekket akinek akarják...

amúgy most hétvégén láttam a tuti megoldást egy cb1000r-enm kék diplomata rendszám volt rajta ilyet sem láttam még motoron
enyémet nem tudnád úgy befogni
bazz az fasza szétbaszna az ideg ha így megbüntetnének
az hogy sikerült mind a kétszer hátulról kaptak le?
na, tudtam én
jaja még gyári de nemsokáig
ja, a képed alapján, úgy láttam sportkipu
motorszereléshez nem értek, de az akusztikához van egy kicsi közöm. csak próbálom, meghatározni a forrást és képzelgés helyett a tényszerű zörejekre koncentrálást
szerelőmmel mi így hallgattuk meg a blokkot, nálam szinte hangtalan...
gyári a gép és a dob is csak egy K&N légszűrő van csak benne holnap a befogással kezdem mostmár nemmegyek ki, amúgy ha befogom és halkabb vagy nemhallom akkor gondolom kipu. szelep gyanús? vagy mire gondolsz?
ha befogod a sportkipu végét, csak annyira, hogy elhalkuljon, akkor is hallod a blokk felől?