Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello
nekem a kappa 402d van sztem ez korrekt szép, frankon illeszkedik a fejidomra nem is kell szét furkálni mert van külön tartója, és 160 felet érezhető az biztos. akitől én vettem nála kb 20-30 %-kal olcsóbban tudja mint akárhol máshol, ha érdekel megadom az elérhetőségét
Sziasztok,

Szeretnék a 2004-es z750-esemre valamilyen plexit. Kinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?
Eddig ezeket néztem:
http://motorline.hu/ruhazat-ta...
http://4bikes.pl/kappa-402
d-ka...

http://www.bikers13.hu/documen... (23.oldal alja)

Ti milyet használtok, esetleg melyiket javasoljátok?

Üdv,
Csuszka
Kipróbáltam a Mol láncspary, de csak szárazkörülmények között és összesen 100km tudtam menni a hétvégén. Eddig ok, de majd kiderül nagyobb távon...
nekem mindegy de az nem én főzöm
vááá szerintem maradjunk a gulyásnál vagy a pörköltnél
lehetne valami bográcsost is csinálni,mondjuk a pacalt ki szereti?
ok az fasza,minél többen gyertek :)
ok én szeretnék menni
á
úgy csinéljuk hogy mindenkinek jó legyen
melyik nap lenne a Z-s gurulás mert nekem 3 nap esélytelen
Űdv mindenkinek. Összekötöcsö ügyben tud valaki segiteni?
Július 22-23-24 motoros találkozó Tiszadorogmán,egyúttal szeretnénk egy Zés talit is tartani remélem sokan eljöttök inen a fórumról,gurulnánk egerben is egy kicsit,de ha valaki tud valami jó helyet arra akkor oda is mehetünk.
Résztvevők:
1.Zééé
2.Gyapi
ok bár most egy ideig elvagyok mert most vettem újat hátra, 4000km-et nekem is kibír most
Igen. Ha kell, majd megadom a srác számát is.
na majd leht következőnek én is kipróbálom és ebből 18 egy szett?
de amúgy sorry,hogy várnod kellett,gondolom siettél volna már az új motorodhoz
telefonomat,otthagytam apáméknál, 50 km-re rőlem,vasárnap reggel jött meg a fény, hogy megyek,telefonszámot nem találtam az adatlapodon...amúgy meg te nem hoztad a motorral,ha jól emlékszem,te nem adtad fel postán,mert drága...ne feszegessük ezt szerintem,ha meglesz,meglesz,ha nem akkor veszek egy másikat...
Dehogynem. Ezek mint pályázott gumik. Csak az oldalát gyűrik le, a közepe meg teljesen jó. Amennyit én a peremen megyek közúton, az minimális. A tapasztalatom az, hogy kb. 4000km-ert lehet vele normál üzemmódban gurulni. Frankón tapad, nem kell fosni, hogy kanyarban csúszkálni kezd. Azért reggel, mikor megyek munkába, a 3-5 fokban nem szoktam küldeni neki. Meg esőben kell kicsit visszavenni, de akkor normál közúti gumival is így teszel.
Szia
Latom h kiirtad h adjam fel postan,de csak most lattam meg.Tegnap hivtallak 4x ha jol emlekszem,es meg felsem vetted,vartalak az Agipon ahol megbeszeltuk,majd tovabb mentem,mivel mindig ez jart a fejemben h talan majd hivsz,ezert fehervaron a Shellen is megaltam megint vartam talan majd hivsz(nem igy törtent)összesen kb masfel orat vartam rad feleslegesen ,amit jelezhettel volna mar szombaton is akkor ,mert ugyis tudtad h mesz,es estig egy sms belefert volna,vagy 1perces hivas a magyar szamomra amirol hivtallak.Beadtam a shell kutra fehervarra,egy csinos kis barna lany volt ott,ja es en mondtam neki h majd elhozod.szerintem menj el ma erte.
Köszi Szekka a választ és ha nem túl nagy fáradtság akkor lefényképezhetnéd a felfogatást.
Üdv
és ez ilyen szép újonnan vetted? nem is ment pályán sem meg semmi?
Ilyen volt nekem is rajta, de sajnos az alakja miatt egy kicsit zajosabb lett a motoron. Az alakja miatt van.
Tegnap végre visszakaptam a gépem benne az1000es eleje is. Ég és föld, főleg a fékek!
köszi, kereslek a héten!