Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja, kösz am.
igen, szándékomban állt, de össze akartam vetni a számításaimat máséval.
az pedig egy elbaszott hely szerintem ahogy leér a gomba úgy megüti szerintem a blokkon a tartó konzolt hogy az elég könnyen letörhet ... szerintem de cáfoljatok meg ha nem így van?
régi Z nem tudom de szerintem 8-as vagy 10-es menet (inkább 8-as) hossz meg ki kell csavarni a csavart rászámolni a gomba talpának hosszát attól függ milyenre akarod és már meg is van
persze csak vicceltem
szerintem sem veszik el
Tavaly otthon 2 esetem volt,es ezt mondtak a az illetekesek,fizettem,es nagyon közeli ismerösök is ezt mondjak ,akik eleg komoly beosztasban dolgoznak az illetekes helyeken
inkább ne menj gyorsan,mert nem fogok tudni segíteni...
ezt rosszul tudod...tapasztalatból mondom
A gyári gombesz pedig pont oda megy az ER-6-on.
érdekelt volna, hogy a hűtő mögötti buksi csavarjának mi az átmérő és hossz mérete.
Elveszik,mindig ha a duplajaval mesz mar ugrik is 30 korlatozonal 60ra-ugrik,es igy tovabb,amugy ha 50nel többel mesz a megengedettnel akkor is repül minden esetben.50 nel 101,70nel ugye 121 es igy tovabb.
miért azzal mi a baj?
én itt a Zé-gombás kérdésemre sem kaptam választ
ok majd ha én is gyorsan megyek szólok neked
rézbőrű...nekik nem kell fizetni semmit,különben faji üldöztetésnek minősül
bemásolom ide amit az er6-n topicba írtam de ott nincs nagy aktivitás... hátha itt tud valaki infót:

egy kérdésem lenne haverom vett egy er6n-t kérdés hova szokás a gombákat szerelni rajta? mert ahogy nézem a neten olyanokat találok amik annak a csavarnak a helyére mennek be ami a blokkot tartja azt viszont én nem tartom túl szerencsésnek tudtok még más megoldást erre a dologra?
ok és haverod hogyan kerüli ki a fizetést?
nem állították meg a motort... 130ezer az egyik 45 a másik...
az objektív felelősság arra vonatkozik, hogy ne lehessen a "közeli hozátartózomat nem vagyok köteles megnevezni" kibújásra hivatkozni...ha a rendőrség nem tudja behajtani átadja a NAV-nak és ő próbálja...itt megvan a szabálysértő
jogsit nem nagyon veszik már el mert akkor kevesebb lenne a jól fizető ügyfél....
levélt megkaptam. kösz
Jogsi nem ugrott? Mennyi a 130-as ára?
én úgy tudom hogy ha attól nem tudják behajtani aki vezetett akkor jön az üzembentartó//tulajdonos és tőle szedik be a dellát aztán majd Ő lebokszolja azzal akinek kölcsönadta
Ló estét!