Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak tankolni kell bele, ha villog. Minek nyomkodnál bármit is? Más motornál sem várjuk meg, hogy leálljon. Amikor villogni kezd, az jelenti a tartalékot. Akkor tankolunk.
Helló
1999-es Z750-est akarok venni mit nézek rajta alaposan 600 ezret kérnek érte az jó ár érte?
lusta mikor szomjas
úgy értettem, hogy nem kell kapcsolni semmi, tod benincsapot vagy megnyomni egy gombot azértmert ahogy előttem leírták, így uccsóü 4-5 literrel kissé gyengül a gép. mikor megtankoltam újra elemében volt...
más nem tudja valaki ki az vagy nem ismeri valaki annak a Z750-nek a gazdáját mely fekete szerintem 08-as mert a blokk is fekete rajta, kis carbon akra dob van rajta, ledes indexes kis rendszámtábla tartó és szentendrei út, megyeri híd m2 útvonalon szokott mozogni gondolom melóba járkál vele és göd után lakik szerintem mert onnan láttam érkezni összefutnék vele megnézni a motorját csak nem tudom kit kell keresnem?
amúgy szerintem amikor a fuel villog az számít a tartaléknak nem?
én ezzel nem szoktam szórakozni amikor elkezd villogni a köv. kúton telirakom aztán hadd zabáljon a kis disznó
100000 db ezres megérne a power commander? jól számoltad te azt az árat?
én egyszer jártam úgy, hogy kb 2-3 napig járkáltam a melóba villógó FUEL felirattal (1.5 km a meló ) és annyi vettem észre, hogy mikor már tényleg rávettem magam hogy mennyek el tankolni 7-8ezer felett dadogott rendesen
Hali!
Köszi megnézem!
venni? na ez valam új épp nézegettem a képeidet, a legyártott darab nem tetszik, de ami a Tiéden van jónak tűnik. ha megtennéd, hogy nézel hozzá elérhetőséget, akkor megköszönném.
Az oldalamon vannak képek a bukócső teszt eredményéről, illetve Mocilaci gépén lévő házilag gyártott bukócsőről.
Lehet venni :D 24e ft körül volt egy éve. Sajnos én már teszteltem, szerintem nem rosszabb, jobb mint egy normál bukógomba. De tudja isten esése válogatja. Ha érdekel rákeresek hol lehet ilyet venni. (tipust gyártót nem tudok.) Viszont van aki csináltatott. A felfogatási pontok azonosak az én bukócsövemével.
kereszt és fokhagyma
bukócsövet honnan sikerült szerezned?
Ima! Nekem legalabbis ilyen emlekeim vannak.
ok.akkor hivlak
na de előtte?
Igen rángat :D
üzemanyag kijelzéssel kapcsolatban:
úgy tapasztaltam, hogy amikor a Zé ('06) kijelzőjén a FUEL villog kb 4-5 L benya van még. az szabadon használható (nincs tartalék)? jelez még máshogy a villogáson kívül, hogy ha elértem a végkimerülést?
ez a legjobb verzió ,m7-es autópálya táci-szabadbattyáni pihenő-agip kút...lepsénynél telefonálj,akkor indulok
Nem ismerem azt a utat ahol megyek,mert mennem kell az asszonyert a Balatonpatra ,ott veszem fel aztan a 7pestig.szerintem ott van valahol a 81 is nem?
Ezek nem a csavarok,sajnos.Valami gumi tömites lehet, a vaz meg a motor,es muanyagok között.Egy miskolci profi salakmotor szerelö baratom ezt mondta amikor meghallgata kiprobalta.Hatalmas munka lenne megkeresni a hibat,es szerinte össze kellen hasonlitani egy ujabbal,h azok miert nem csinaljak.
a pálya mellett nem sokkal lakom, a 81-es felől jössz?
tud valaki rendszámtábla tartót valami nevetséges,jelképes összegért ?sokkal szebb lenne szerintem vele...