Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez okos dolog és ennyit simán megér mert legalább látni is valamit a tükörben
Utánakérdeztem
Magyarországnak csak Németországgal és Ausztriával van már elő adatkiadási megállapodása, és ha minden igaz csak 40 Euró feletti büntetések esetében (ez ismerve az osztrák büntetések mértékét, elég kedvező számunkra (20-30 Euró). Hál'istennek ismerve a szlovák-magyar politikai helyzetet a közeljövőben ilyen megegyezés a szlovákokkal nem várható.
Az egészben az a vicc, hogy ez a szlovák-magyar konfliktus is csak egy politikailag gerjesztet szarság. Tök sok ismerősöm és barátom van Szlovákiában, gyakran is járok át, és sose még hasonlót sem tapasztaltam.
danke! jól megnézem, és felírom a fejlesztési listára a nyolcadik sorba
megköszönöm a képeket előre is
persze,shox katalogus.tükör adapter.2590ft /db,tükör le,adapter fel,es az uj adapterbe megy a tükör ugyanugy ahogyan volt.olyan 4cm lehet az adapter oldalankent.du-an veretek fel nektek kepeket.
nekem 08-on van .majdnem minden motorra szerelhető.
mármint 2006-os gyári alá..
na ez érdekelne engem is. gyári alá is jó ez az adapter?
a british kawa oldalon fent vannak az eredeti szín megnvezések. be voltak ezek pipázva, daz enyém: Metallic Phantom Silver
penge, de én a 2011-es hófehérkébe vagyok szerelmes na meg a sajátomba
jobban is jarsz vele,mert jobban fogsz latni ,es jobb is.en is 1hete szereltem fel,ha gondolod dobok rola kepet.nagyon jol latok vele.
186cm vagyok.
Egyertelmüen 07-es gyartas,szürke blokk stb.
viszont a 09-es zöld -fekete az nagyon komolyan nezz ki.
hát akkor a 183 cm-rel marad az adapter
Szevasz
Szerintem kerdezz ennek meg utana,nekem teljesen mas tapasztalataim vannak.kint mar mondtak is,h küldik de csak röhögtem rajta,majd kb 3hét mulva,amikor anyukammal telefonaltam mondta h jött egy csekk 270Eu-rol.Másik esetemnel,amikor megallitott akkor meg kerdezte h van e itt lakcimem,vagy küldje rendszam alapjan ,ahova be van jelentve a motor.
Allitolag Eu orszagogban mar küldik,en igy hallotam.
Remélem segitettem valamit,mert a szándék ez volt.
candy lime green amúgy 2008-ban télleg nem volt ződ. talán 2007-es évjárat 2008-ban lett üzembehelyezve
ez 07-es gyartasu modell.ha jol emlekszem o8-ban nem is volt zöld.
Ha nem olyan magas az uriember akkor a 07-es tükör ,jobb igen.viszont ha magasabb mint 180cm,akkor szinte semmivel sem lesz jobb.nekem is adaptert kellett vennem 5200,es teljesen ok.Magyarorszagon masnapra megkapja.
Lime? Kawasaki zöld, nem?!
Ja igen, Eladó 2008.04-es Lime zöld Z750!
esetleg ha tudtok akit érdekelne:
link
Utánvét?
Fel tudod valahogyan juttani Bp-re? Akkor érdekelhet...
na akkor majdnem az volt amit mondtam
Visszaszívok mindent hál isten minden OK a feszültséggel Elhívtam egy szerelő barátomat aki rájött, hogy a féklámpám világít és nem a helyzetjelzőm A hátsó fékem kapcsolóján a gumi kiszakadt és a kosztól beragadt a rugó és a műanyag ezért áramot kapott nem volt ami megszakítsa így folyamatosan égett. De végre kész már csak a motort kell összepakolnom
50.000huf de úgy voltam vele,hogy ha többet tudok menni vele egy seggel mint most akkor már megérte .
50 fabatka az milyen pénznem? mert ha euro akkor nem olyan sok érte de ha 50e ft akkor az nagyon horror