Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali rolko
Fúúú... milyen doboz lőnél fotót róla ezen a projekten dolgozok én is
Hogy is mondjam...a színek nem harmonizálnak a strandkorlát kék motor és a zöld betétes ülés . azzal a tervel vettem,hogy majd átalakíttatom azaz leszedetem a zöld részeket és egy szín feketén fasza lesz megvettem 50 fabatkáért utána beszéltem egy két szakemberrel és kb legalább ennyi lenne még az áthúzása így hát arra jutottam csak el kéne adni és ahogy mondod inkább elmotorozni .
Én is ilyen tükröt raktam fel a 2004 es Z-re. én ebayen vettem asszem Hollandiából 3 nap alatt itt volt és asszem 15eft körül volt
Sajnos nem, ez csak ilyen egyszeri lehetőség, csak nekem
miért abban látsz valamit? én abban sem látok
szlovák rendszám ügyintézésben nem tudsz segíteni?
te még jól jártál haverom mocijában a feszülség ingás azt okozta hogy kigyulladt a FI lámpa és nem lehetett utána beidítani .. és ez volt október végén fent a mátrában... mire értünk jöttek kocsival tábortüzet raktunk a mezőn és majd megfagytunk...
Van akkor esetleg valakinek eladó párban 2007 es vagy újabb z-re tükör?
Tegyél rá 2007- es Z tükröket.
Nekem bevált.
Igen persze,hogy az enyém!
Doboz lett a tanktáska helyett.
Ezért az eladás oka!
Szerintem nagyon jól néz ki vele a Z!
Ezek lesznek:
Nem jön senki Győrújbarátra egyébként ?
Köszi Panyo,

nekem is motodetail-os oldaltáskám van ,egész jó.
De a meleget nem bírja arra figyeljetek!
Olasz felé én kigyulladtam elég konkrétan -a kicsit magasra épült kipuff miatt-, egy gatyával és pár pólóval de folytattuk utunkat.
Úgyhogy ha valami be is ázik, de legalább van minek kiszáradni!
Shox katalogus,tükör adapter 2590ft/db,es 2perc munka 2db 19-es villassal .Masik,drágaább megoldas,krom tükrök ami a z 1000-re is jók,olyan 30ezer kb.
Szia,

Tiéd a cucc?

Üdv,
Csuszka
És miért akarod eladni? Pénz inkább benzinre kell? Nem tetszik? Nem kényelmes
biztos hogy nem hisz én hirdetem
Igen ezt mind tudtam! :)Mikor csapatunk?:)
AZ a kérdésem, hogy milyen használható tükör megoldás van a z750-re (2004-es)?
utálom, hogy a gyáriban csak a vállaimat látom!
Ötletek?
Inkább lefóliáztatom...
Ez már elég régi hirdetés, biztosan elvitték közben...
ez kibandukolt jól néz ki. menne a gépemhez is, mert ugyanolyan mint a tied :) ellenben, attól tartok, nem használnám, mert az eredeti fény sokkal jobban teccik
Olyan mint egy becsomagolt német rohamsisak.
Lefoglalóztam, jövő héten elhozom.
Zx6R, 2008 szeptemberi, 0 km. Felhívtam a kereskedést, kérdeztem, hogy van-e bármilyen sérülés a motoron... mondta a tag, hogy olyannyira új, hogy még az akksi se volt soha beletéve , nuku sérülés!
Pofátlan áron szereztem, persze szlovák rendszámmal (oda nem küldik ki a büntiket)
és ülés
link