Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

'Majd talalj mar ki vmi talalkozo helyet,a palya mellet ami neked is csak par km,mert siétnek haza mar motorozni vegre .ird meg hol lenne jo neked.
köszi,akkor vasárnap várlak...a rezonanciára visszatérve,én áthúztam a csavarokat,amikor megvettem,nem érzem zavarónak a rezgést,teljesen jó...mondjuk előtte monsterem volt
Kivel motoroztál ma az Anrdássy-n 6 óra körül? Csak téged láttalak Gyöngyivel meg még egy motort, de azt nem volt időm jobban megfigyelni, h. kicsoda...
Előről nagyon gusztustalan, h. a tompítottad sárga, a helyzetjelző meg ledes... Cseréld vissza szerintem, vagy tetess be xenont...
ez a pontos neve: Alan sisak kihangosító (nyitható)
kiegészítők/kommunikáció/tartozékoknál megtalálod 2620 ft
hello
nagyvas.hu ott láttam hasonlót csak a végén 3.5 jacket kell rá forrasztani, de csak 2500 ft unokatesom ilyet rakott bukóba
Ló estét!
Ilyet szerezzetek nekem olcsón!
6500-nál tilt!
köszi, ez tömör volt:-))
faszság
fordulat/perc. frekvencia, mechanikus rezgés. páverkommander átugorja?
Nem ismerem ezt a rendszert de gyanítom arra gondoltak, hogy mivel az optimalizálja a teljesítmény görbét ezért hatással lehet!
Ha tudnám, hogy megodlja betenném, 100 000 db ezrest megérne!
rád akarták sózni
Mitöl oldana meg a power commander?Ez szerintem nagy hulyeseg.
Ajánlották rá a Power Commandert, hogy az megoldja ezt a gondot!
Elég nehezen tudom elképzelni.
Szerinted?
köszi
azt láttam, h szétborítottad mint hisztis óvodás a legós lavórt
nefekete a pávertép mehet bár én egy kicsit GYÁRI ember kezdek lenni
apropó..ha kő valakinek egy vagyis 2db Goodridge előre..az sikíccson..fekete szinű..használt de hibátlan..enyémről szedtem le de az a fék amit rárakok..nos ahhoz nem jó a mérete..10 ért elengedem a kezét..boltban pont duplája.
és...végre lesz egy mattocskafekete motorom semmi extra semmi csics..mattfekete meg pávertép..gyorskötöző..professional lesz leszedtem róla 11kg-ot
jó de neked a paksi erőmű kicsinyített mása van betuszkolva a vázba plusz vetté pár kadmiumrudat a fehéroroszoktól és abból reszelsz tankoláskor. jelszó:ottakringer
Köszi!
Kitalálom, hogy mikor és élni fogok vele. Előtte kereslek mert Pécsről megyek fel!
köszi
enyimen moist ugy érzem mindig pokol van...vagy aszfaltrajzversenyt játszik...vagy nem koptatja az első gumit..tiszta hülye..
az lehet ,de a holland bázisról dobozban érkezne meg és általában itt pakolják ösze a fődarabokat..no ha pl kicsit sietve huzzák le az egyik blokkrögzitőt és mondjuk nem a helyes nyomatékkal akkor az pl csinálhat ilyet..én tök egyszerű hibára gondolok ezesetben.Gyere be Kawa M3 ba...megkeressük ha van baja.
először én is azt hittem, hogy szétesik, meg is lepődtem és vissza is vettem a gázból, de tudomásul vettem, hogy ilyen és betudom személyiségvonásnak ez inkább pilótafüggő, hogy elfogadod vagy nem. engem már nem nagyon zavar, a néccázas után külön jó, hogy figyelmeztet: most jön a pokol
Nem fugg attol h mennyi km van benne,egy vadi uj is csinalja mert ez tipushiba az evjaratnal.Attol ne felj h szetesik,jo motor az ,nagyon is.szerintem vedd fel Joe -val a kapcsolatod mielött eladnad,lehet h megoldana vagy tudna benne segiteni
Pont ez a bajom nekem is. Azt hiszem szét fog esni egyszer alattam:-((
A motor még nem volt megbontva a kötelező szervízeken kívül nem volt semmi csinálva rajta.