Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy!
Valakit érdekel közületek Bagster tankbőr?
Z750-re 2004-2006. évj.
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Szomsz!

Híjjá ha van vmid:):)
ez így is van kotonnal is beázik de hát ez van ezért akarok én dobozt viszont tágasabb mint az oxford ami a képen van
Nekem esőzsákkal is beázott, de lehet, hogy csak én pakolok bénán. A Moto Detailes is beázik. De mivel a motoros esőben amúgy is vizes lesz, ne motorozzon, aki cukorból van...
na hallod szerintem vegyél ilyen moto detailt 3 részes az oldala bővíthető nézd ezt.... vagy nekem pl ez van szerintem ez jobban megérné .
Hi all!
Carlos-,nagyon szép lett a motorod
Csuszka-, akcióban ezek a táskák 15000-be kerültek!
Ne adj érte többet!
Csutka-,Van hozzá esőzsák miért nem használtad?
A képen szereplő 2 darabot. Az árat pedig alig merem leírni: 16ezer kemény magyar forint
Mennyiért adták volna és milyet
Én a Kawás Oxfordot használtam, szerintem jó! Nem lötyög, elég masszív anyagból van. Viszont beázik, úgyhogy érdemes zacskózni a cuccot!
itt még bográcsot is vittem a (tanktáskán) . .
deknivédőt senki nem tud valahonnan?
most már azon gondolkodom, hogy tényleg nekiállok önteni...
Ezen képek után mondja azt valaki, hogy a Z-re nem lehet pakolni
Most olyan áron akarnak hozzámvágni egy új Oxford üléstáskát, hogy azzal nem nagyon tud más versenyezni
Ez volt a másik amin gondolkoztam.
Plazer valószínűleg megvan a féklámpahiba oka.A panelben megadta magát a váltórelé.Valószínűleg volt egy kis feszültségingadozás és kiütötte.
Helló csusz nekem ilyen van moto detail 2004 óta használom meg vagyok vele elégedve de egy agyalok az oldal dobozon már meg is vettem csak fel kéne aplikálni praktikusabb,biztonságosabb,kényelmesebb volna persze valamit valamiért,viszont annyira nem néz ki jól
Akkor már csak 4 liter benzin van benne az utolsó csíknál mikor még nem villog 5 liter van benne.
Hali!

Az én tapasztalatom szerint olyan 50-60 km.Ugyan olyan évjáratú az enyém is.
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: Miután elkezd villogni a FUEL felirat (ergo kevés a benzin)kb. hány km-et lehet még vele menni átlagos tempóval ?

2004-es Z750-ről van szó.

Előre is köszi
Jön valaki Győrújbarátra?
Attila!

Mi újság a P-s rendszámmal? Tudsz intézni? 2-3 napra kellene a jövőhéten mondjuk szerda-csütörtökön-péntek.
Most küldöm a foglalót a motorra
Jó lett a vasad eleje!
Kormányvégsúly nélkül nem szitál be az eleje? vagy telód van?
mert nekem a kis alu súllyal nem volt fasza, sőt a kormányt se tudtam elengedni, mert egyből bicsaklott a kormány! Úgyhogy ment vissza a gyári.

mindegy de ott jó, remélem a közegnek is!
Sziasztok,

Szeretnék a 2004-es z750-esemre valami táskát. Most sikerült találnom Oxford direkt Kawasaki Ninja-ra való textil oldaltáskákat nagyon baráti áron, új állapotban.

Van valakinek ezzel tapasztalata? mennyire stabil?

Köszi,
Csuszka
Szia!

Ha volt kint a kawánál akkor nálam lesz az alktrészed Május 9 este megyek felétek ha gondolod talizhatunk! este 6 körül számom 20-9-248-425. Legalább nem kell postaköltséget fizetned!
Szép jó reggelt minden kedves fórumózónak!

Elkészült az elátkozott gpz teljes rekonstrukciója...Kapott láncot, bowdeneket,csöveket,olajat,gyertyákat,gumikat,lakatos munkát,műanyagosat,valamint gyári scuderia rosso kevés csillámmal,szerintem gyönyörű az adatlapomon megnézheti akit érdekel.Ezúton szeretném kifejezni mélységes megvetésemet a Varges Motor Kft-nek Székesfehérváron a hozzá nem értésük,paraszt hozzáállásuk miatt,remélem nem sokáig maradnak a piacon,én mindenesetre pénzt és időt nem sajnálva fogom rossz hírüket terjeszteni
Üröm az örömben:a fényezőhöz menet ketten utaztunk a Z-vel az asszonnyal,szegénykém már nagyon izgult,így egy hirtelen állóra fékezés végén-egy barom kifordult elém- ő is szerette volna letenni a lábát...így szépen lassan lefektettem a murvára...egy karcolás nem lett rajta,de az olajnyomás elment,elindítás kicsi gáz,leállít gurul,így mentem, 4 km-t.Ezúton szeretném megköszönni a Motorcenter Kft. munkatársainak az emberséges hozzáállást.