Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez tipus hiba szerintem a modellnel,nem veletlenul kezdtek el 07-burkolni a motort,majd 08azzal a fekete szinu valamivel,erre ök is rajöttek h igy szar,illetve a elsö telo mar 07tol cseres volt,fekek stb.06nak ezek ugymond gyari hibai,sajnos a zörgessel nemlehet semmit tenni.nekem is razta a seggem ,es komolyan mondom neha felelem erzetem volt emiatt.imadtam a motort,törödtem vele,de mennie kellet,viszont a markahoz ,es a modellhez hiven 08-ast vettem mert tetszik
ez szerintem azért elég könnyen kiszürhető..van 3 blokktartó konzol egy öö 2 kipurendszer konzol..ezek közül valamelyik a ludas..pl ha nincs valamelyik koronás hézaGoló rendesen befeszitve akkor az okozhat rezonanciás problémát ami ráaDÁSUL fémes hangot is ad.
6000-es fordulattól kezdve elkezdődik valami rezonancia amit simán érzek az ülésen át (belezsibbad a seggem, olyan mintha hangyák mászkálnának benne:-)) és a csuklómban ugyanez az érzés. 9000-nél mintha elvágnák és nem jön elő max sebességig sem többet. 6000 alatt sem érzek semmit. A fejidom kicsit rezonál 5000 körül de az nem lényeg.
Eddig azt hittem, hogy futómű vagy lánc esetleg de tutira nem mert ha áll a motor és csak ülök rajta dettóra ugyanezt produkálja ahogy emelem a fordulatát.
15 000 km van benne tutira és nincs agyonhajtva sem!
Ez a 06-os hibaja ami 6-9ezer között a muanyagok zörögnek,es olyan razo erzest keltenek.9utan mar semmi,csak olyan zavaro tenyezö.nemtudtam megszokni.
mi a baj pontosan?
Sejtettem ez lesz a vége!
Már én is keresem a másik motorom. Amúgy szuper kis gép, felszereltem most meg adhatom el:-((
Ha valakit érdekel ....
kawasakizom egy ideje..hidd el igy van...6 osom zörgött csörgött újkorától...széjjel vertem ütöttem pályáztam gyilkoltam...55000 km-rel került el tőlem...hibátlanul.
kb 300 km-t mentem vele eddig, de nem zavar. legalább tudom milyen fordulaton vagyok
Sajnos Arpi ezzel nemlehet semmit csinalni.en voltam szakszervizbe is vele röhögtek rajtam,bevittek,es fizettem 59Eut.En nemtudtam megszokni,ezert is csereltem O8-asra.
Köszi:-((
Ezt mondták már többen is de nekem akkor is furcsa!
a rezonancia oka:Kawasaki.....ez ilyen..igy kell szeretni.
en ezt igy vettem,es mki csak nezte,es tekerte a fejet.az elektromos mester is a toyotaba csak köpködött,de nem igazodott el rajta rendesen.Szerintem az elözö hulye tulaja szerelte bele..Jövö vasarnap olyan 2körul kb ott leszek.hivlak ha magyarban vagyok.magyar szamrol foglak hivni vedd fel.viszem a bilincset.
Nehezen tudom elképzelni, hogy erre ne lenne valami megoldás!
De honnan jöhet? Mi okozhatja? Ha ez meglenne könnyebb lenne kitalálni, hogy lehet csökkenteni!
ez a rezonancia nekem is van. lemaszíroz rendesen. sztem ilyen a konstrukció..
Eltávolítottam a hatalmas Kobra riasztó kokányt a motorból:nem sikerült a szerelőnek bekötni rendesen(a drót összetekerés meg a szigetelő szalag ezek szerint nem a technikai evolúció csúcsa),leégett a panel...Plusz a hangszóróban szét volt törve a kondi,letörött a panelról-gondolom vakarhatta a fejét miért nem szól...száz szónak is egy a vége kuka,valamint fél nap forrasztás,kábalcsere, hogy ne kelljen új gyújtás vezérlőt venni,mert abba is beleforrasztott a szaki...remélem körfa te is így vetted,nem nálad gányolták meg ilyen idiótán
Sziasztok!
Régebben érdeklődtem a rezonancia felől és láttam másnak is probléma!
Ami most van az enyémen az a következő:
kb 6000-9000 közt jön elő a rezonancia ami érezhető az ülésen és a kormány jobb felén is. Az az érdekes, hogy ez nem csak menet közben van meg hanem ha álló helyzetben felpörgetem a motort akkor is simán ugyanez a helyzet.
Van valami ötletetek erre vonatkozóan?
köszi előre is
üdv
köszi mindekinek a jókívánságokat! Ti milyen lopás elleni eszközt használtok a drága szerzemény megvédésére! A másik kérdésem a lánc olajozása. Mivel és hogyan! Használ valaki középstendert! Gyártanak rá egyátalán! Nem csúfítja el! Szóval így kezdőként kérem a tapasztaltak segítségét.
Üdv,
csuszka
köszi panyo
Aki eladta és 1 olaszt vesz az így járt
És a régiek? Az smafu?
Grat
Csak úgy tolonganak az új tagok
mennyi új ember hiába itt a tavasz üdv köztünk sok szép kilómétert kívánok
kőszi
Üdv a csapatban és a többieket is!